семейный психолог одесса

Новости

25-05-2010

Правительственные телеграмы к 145-летию ОНУ

  По случаю 145-летия ОНУ имени И.И. Мечникова коллектив университета получил ряд поздравлений от правительства.


Колективу Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

Шановні друзі!

  Сердечно вітаю викладачів, студентів, усіх працівників Одеського національного університету імені І.І. Мечникова із 145-річчям від дня його заснування.
  Ваш навчальний заклад має славні традиції. Імена багатьох його професорів та випускників золотими літерами вписані в історію вітчизняної та світової науки.
  Сьогодні ви примножуєте кращі починання, закладені славетними попередниками, утверджуєте в Україні освіту європейського зразка.
Переконаний, що своєю високопрофесійною та натхненною працею ви і надалі робитимете вагомий внесок у примноження інтелектуального потенціалу нашої держави.
  Бажаю всім здоров’я, щастя, творчих успіхів та нових звершень в ім’я України.

Президент України
Віктор Янукович


Шановні колеги!

  Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди 145-річниці заснування Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.
  Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця – це вагомий внесок у розвиток української освіти і науки.
  Колеги, прийміть мої слова вдячності за те, що з року в рік несете освітянську справу у маси, за те, що пропагуєте ідеї обізнаності та освіченості серед студентства та молоді.
  Шановні студенти, бажаю вам не втрачати спраги до навчання, вірити у власні сили і таланти. Нехай у всьому вас спіткає успіх і визнання.
  Натхнення і творчої наснаги на нелегкому освітянському шляху!
  Засвідчую свою повагу і висловлюю найщиріші сподівання на плідну співпрацю.

З повагою
Міністр науки і освіти України
Д.В. Табачник

 


Шановні друзі!

  Щиро вітаю професорсько-викладацький склад, студентів, співробітників та випускників університету з нагоди славного ювілею 145-річчя від дня його заснування. Упродовж багатьох років своєю невтомною кропіткою працею ви сприяєте інтелектуальному й економічному зростанню держави та утвердженню національної освіти і науки на світових теренах. За роки своєї діяльності ваш університет перетворився в один з визнаних учбово-наукових центрів.
  Вітаючи з ювілеєм, хочеться побажати, щоб ваш університет завжди залишався молодим і суголосним часові, щоб і далі ніс з гордістю звання одного з кращих навчальних закладів держави. Щиро зичу вам міцного здоров’я, добра і щастя, плідного натхнення і високого злету до нових звершень в ім’я України.

Щиро Ваш,
Володимир ЛитвинШановний Валентине Андрійовичу!

  Від Президії Національної академії педагогічних наук України і від мене особисто прийміть щирі сердечні вітання з нагоди 145 річниці заснування Одеського національного університету імені І.І. Мечникова! Від дня свого створення університет займає одне із провідних місць у формування системи освіти і розвитку наукових досліджень в нашій державі. Він є одним із найстаріших університетів України і разом з іншими університетами-патріархами національної освіти визначає стан і перспективи розвитку освіти, науки та культури в нашій країні. Всесвітньо відомий, університет має високий міжнародний авторитет! І сьогодні університет з успіхом здійснює підготовку кваліфікованих кадрів для забезпечення потреб різних галузей господарства та виробництва у фахівцях освіти, науки, мистецтва, економіки, права, підприємництва.
  Тож зичу Вам, шановний Валентине Андрійовичу, професорсько-викладацькому складу, студентам і всьому колективу Одеського національного університету імені І.І. Мечникова міцного здоров’я, успіхів у Вашій діяльності в ім’я української освіти і науки!

З повагою
Президент НАПН України
В.Г. Кремень


Шановні колеги!

  Президія та Відділення фізики і астрономії Національної академії наук України щиро вітають вчених, викладачів, студентів і всіх працівників Одеського національного університету імені І. І. Мечникова з 145-річчям від дня заснування.
Свій ювілей колектив університету зустрічає вагомими здобутками в освітянській і науковій сферах, що забезпечили йому високий міжнародний авторитет серед університетів світу.
  Багато яскравих сторінок вписали в історію університету всесвітньо відомі вчені. У стінах університету працювали: лауреат Нобелівської премії І.І. Мечников, засновник вітчизняної фізіології І.М. Сєченов, президенти АН України, мікробіолог Д.К. Заболотний та ботанік В. І. Липський, академіки-хіміки – О.В. Богатський та Л.В. Писаржевський, член-кореспондент НАН України астроном В.П. Цесевич, математик О.І. Ляпунов і багато інших.
Численні фахівці, яких підготував університет, на цей час плідно працюють не тільки в Південному регіоні Україні, але й у багатьох наукових і навчальних закладах країни, зарубіжних центрах.
  З почуттям глибокого задоволення відзначаємо, що багатотисячний колектив університету в нелегких умовах сьогодення зберігає високу професійність, велику працездатність та вміння долати труднощі.
  Віддаючи шану вашим незаперечним здобутками, щиро бажаємо всім співробітникам, викладачам і студентам Одеського національного університету імені І. І. Мечникова доброго здоров’я, щастя, творчих звершень на теренах освіти, науки і технічного прогресу.

Президент
Національної академії наук України
Академік НАН україни
Б.Є. Патон

Головний учений секретар
Націнальної академії наук України
Академік НАН України
А.Г. Загородний


Академік-секретар
Відділення фізики і астрономії
Національної академії наук України
Академік НАН України
В.М. Локтєв


Шановні друзі!

  Від щирого серця вітаю вас з нагоди 145-річчя від дня заснування Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Якісна освіта є запорукою європейського майбутнього України, міцним підґрунтям її інтелектуальної та економічної могутності, конкурентоспроможності та міцного авторитету.
Бажаю Вам професійного зростання, творчої наснаги, втілення найсміливіших проектів у галузі освіти та науки. Зичу Вам добра і щастя, міцного здоров’я, творчих здобутків на благо України.

З повагою
Віце-Прем’єр-міністр
Володимир Семиноженко

 

Версия для печати