семейный психолог одесса

Новости

10-12-2014

Коментар до звернення ВО

 У вiдповiдь до звернення ВО " Свобода" (одеське вiддiлення) стосовно роботи «Центру росiйськой мови та культури ОНУ iм. Мечникова» прес-служба ОНУ повідомляє, що, згідно з коментарем ректора ОНУ Iгоря Коваля: 

 «В грудні 2012 року в ОНУ імені І.І. Мечникова був створений і відкритий «Центр російської мови та культури Одеського національного університету імені І.І. Мечникова» (Наказ №70-02 від 13.12.2012р.), який став одним з дванадцяти подібних центрів мов та культури країн Європи, Азії та Африки.
 Робота таких центрів значною мірою  сприяє підвищенню якості підготовки студентів-філологів, істориків, міжнародників, політологів, культурологів та інших.
 Усі такі центри, включно з Центром російської мови та культури, єпідрозділами університету, створені і працюють з використанням власної матеріально-технічної бази. Ніякого майна університет нікому не передавав.
 У грудні 2012 року фонд «Русский мир» безкоштовно одноразово передав ОНУ імені І.І. Мечникова наукову і педагогічну літературу, яка використовується у навчальному процесі студентами, що навчаються за спеціальністю «російська мова та література».
 З січня 2013 року і по сьогодні ОНУ імені І.І. Мечникова не має ніяких контактів і не співпрацює а ні з фондом «Русский мир», або з іншими подібними центрами РФ».


Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова

Версия для печати