семейный психолог одесса

Про нас

  Алла Гудзенко
керівник прес-служби,
головний редактор сайту "Новини Одеського університету", шеф-редактор проекту "Odessa International".

 

 


Георгій Рябий
провідний спеціаліст

  Він же Гоша, він же Г.Р., він же Георгій Володимиров, він же Роман Шенді, він же О. Суфі. Товаришує з «Одеським університетом» з 2004 року, з вересня 2005 – кореспондент і відповідальний секретар газети.
  Бакалавр видавничої справи та редагування (2008), магістр журналістики (2010). Стипендіат Кабінету міністрів України (2008-2009).
   Автор збірників віршів і прози «Песочные часы» (2006), «Тонкая кожа» (2008); співавтор п’яти випусків альманаху «Бульвар Французький».
   Друкувався в міській, республіканській і закордонній пресі.
  Захоплюється літературною критикою, філософією, аналітикою міжнародних процесів. Активно опановує Інтернет-журналістику. Любить творчий підхід до поставлених задач.
  Улюблені цитати:
  Не той письменник хороший, хто пише безперестанно, а той, який пише завжди добре. (Д.І. Фонвізін)
  Дослідник – людина, яка вислуховує свідків. (І. Кант)
  Будьте уважні до кінця так же, як і спочатку, і Ви здійсните розпочате. (Лао Цзи)


  Наталя Панасюк
юне дарування прес-служби,
редактор англійської версії сайту

  Відмінниця, бакалавр журналістики (2010), переможець всеамериканського конкурсу «Skills USA» в номінації «Теленовини». Після виробничої практики не змогла розлучитися з ОУ. Блондинка в душі, при правильно поставленій меті, а головне, термінах, завжди досягає успіху. Любить великі швидкості, морський світанок і цікаву роботу.
  Улюблені фрази:
  «Вітер у голові – обов’язкова умова наявності свіжих думок»
  «Luck is a matter of preparation meeting opportunity» (O. Winfrey)


  Сергій Мукаєлянц
фотокор, контент-менеджер сайту

Йдуть два фотографи лісом. Раптом один спотикається через корч і падає плиском. Інший тут же з захопленням гепається на землю поряд і з захопленням говорить: «Чудовий ракурс! Що знімаємо?..»

  Бачите ручку? Подобається? Ні? В ній немає нічого особливого? А так?...
  Моя робота (а також хобі) – дивитися. Не просто дивитися, а бачити. Щоб створити що-небудь гарне, цікаве, не варто далеко ходити, ламати собі голову: а що б такого створити? Просто вдивіться в ті речі, які Вас оточують. Кожен сантиметр простору може стати унікальним кадром. Головне – вибрати правильний ракурс…
 


Пресс-служба Одесского национального университета имени И. И. Мечникова. Новости, анонсы, пресс-релизы, видео, фото, информация об университете