семейный психолог одесса

Факультети

Іллічівський інститут ОНУ імені І.І. Мечникова

Адреса:
м. Іллічівськ, вул. Данченка, 17а
Телефон: (04868) 4-30-76, 4-30-71
Офіційна сторінка в Інтернеті
e-mail: ii@onu.edu.ua

Інститут математики, економіки і механіки

  Підрозділи. Факультети: механіко-математичний; прикладної математики й інформаційних технологій; економіки; психології.

  Фішка. Окрім отримання ґрунтовної підготовки з математики, економіки, механіки, психології, менеджменту, інформатики тощо, студенти інституту мають змогу висловити свої думки у студентській газеті ІМЕМ «RE», наукових та творчих гуртках. Команда КВК ІМЕМ «В ногах правды нет» традиційно посідає одне з перших місць в університетських та міських змаганнях.

  Адреса:
Дворянська, 2
тел.: +38 (0482) 49-69-26

Інститут міжнародної освіти

Адреса:

пер. Маяковского, 7
телефон: +38-048-723-84-77
факс: +38-048-734-80-15
Офіціальний сайт в Інтернеті
e-mail: interstud@onu.edu.ua

Інститут соціальних наук

  Підрозділи. Кафедри: міжнародних відносин; політології; соціології; історії та світової політики.

  Фішка. Специфікою інституту є те, що він готує міжнародників широкого профілю, орієнтованих на роботу в країнах Чорноморсько-Середземноморського регіону, а також Близького та Середнього Сходу. До викладання залучені фахівці у галузі іноземних мов, передусім, східних (арабська, турецька, іврит) та грецької мови.
  В інституті працює турецький культурний центр.
  Традиційно свій День народження ІСН святкує в листопаді. Також у Інституті соціальних наук є свій Інтернет-форум, на якому студенти спілкуються з викладачами та між собою.

  Адреса:
Французький бульвар 24/26
Тел.: +38 (0482) 68-54-61

Інститут інноваційної та післядипломної освіти (ІІПО)

  Підрозділи. Кафедри: комп’ютерних та інформаційних технологій; системного програмного забезпечення та технологій дистанційного навчання; економіки та моделювання ринкових відносин; клінічної психології; соціальних теорій; економічної кібернетики та прикладної економіки; дизайну; секція іноземних мов.
  Віхи історії. Інститут виник 1995 року і складається з кількох підрозділів. Створено його для молоді, що вже отримала диплом, але ще не змогла знайти йому застосування. Інститут на базі здобутої освіти дає можливість швидко отримати ще й другу спеціальність, узгоджену із замовленнями служби зайнятості. Ця система скеровує до Інституту післядипломної освіти групи на перепідготовку за найпотрібнішими сьогодні спеціальностями.

  Адреса:
Французький б-р, 24/26, к.8
телефони: +38 (0482) 68-78-53,
                     +38 (0482) 37-47-64,
                     +38 (048) 734-01-27
Факс: +38 (048) 711-65-33

Історичний факультет

  Підрозділи. Кафедри: археології та етнології України; історії України; історії стародавнього світу та середніх віків; нової та новітньої історії.

  Фішка. День історичного факультету святкується у першій половині травня. Традиційним для істориків є конкурс «Пан і пані» (наприкінці листопада) – свято краси, почуттів, винахідливості та сміху. У 1997 році було створено відкритий факультетський чемпіонат з міні-футболу (проходить двічі на рік). Крім того, на істфаці проходять змагання з інтелектуальних ігор, видається газета, відзначаються традиційні свята. Студенти істфаку у вільний час збираються у найрізноманітніших наукових та туристичних гуртках, один з них – «Гурт» – регулярно влаштовує краєзнавчі експедиції та конференції.

  Адреса:
Єлісаветинська (Щєпкіна), 12
тел. +38 (048) 723-62-87

Біологічний факультет

  Підрозділи. Кафедри: генетики і молекулярної біології; гідробіології та загальної екології; зоології; біохімії; мікробіології та вірусології; ботаніки; фізіології людини і тварин; медичних знань і безпеки життєдіяльності.

  Фішка. Студенти біофаку створили Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених, яке зараз активно працює і дає можливість біологам-початківцям загартовувати свою наукову майстерність. В жовтні традиційно відзначається День першокурсника. Невід’ємною частиною студентського життя є тематичні фотовиставки. День біологічного факультету святкується в квітні.

  Адреса:
Шампанський пров., 2
тел.: +38 (0482) 68-80-62

Геолого-географічний факультет (ГГФ)

  Підрозділи. Кафедри: загальної та морської геології; інженерної геології та гідрогеології; фізичної географії та природокористування; економічної та соціальної географії; ґрунтознавства та географії ґрунтів; географії України; фізвиховання і спорту.

  Фішка. Приблизно 25% навчального процесу на геолого-географічному факультеті – це польові, навчальні, виробничі практики.
  День факультету на ГГФі святкується на початку квітня.

  Адреса:
Шампанський провулок, 2, Одеса, 65058, Україна;
тел.: +38 (0482) 68-79-42
e-mail: decanat.ggf@onu.edu.ua

Економіко-правовий факультет

  Підрозділи. Кафедри: адміністративного та господарського права; конституційного права та правосуддя; загально-правових дисциплін та міжнародного права; кримінального права, кримінального процесу та криміналістики;  цивільно-правових дисциплін; економіки та управління; бухгалтерського обліку, аналізу та аудіту.

  Фішка. Протягом кількох років на ЕПФ проводиться традиційна вікторина «Ex libris». Щорічно студенти ЕПФ визначають найрозумнішого – на чемпіонтаті з брейн-рингу, найспритнішого – на чемпіонаті з футболу та найкмітливішого – на традиційному університетському квесті перед Днем факультету.
  До Дня захисника Вітчизни в лютому проходять спортивні змагання.

  Адреса:
Французський бульвар 24/26
тел. +38 (048) 776-13-25

 

Іллюстрації до розділу: Руслан Авагян (випускник кафедри комп'ютерних технологій ІІПО)

Первомайський інститут ОНУ імени І. І. Мечникова

Адреса:
55202, м. Первомайськ, Миколаївська область,
вул. 40 років Перемоги, 4,
тел.: (05161) 5-94-83, (05161) 5-89-44,
факс: (05161) 7-31-11,
приймальна комісія:
(05161) 5-94-83, (05161) 5-91-59
e-mail: pi-onu@ukr.net

Факультет довузівської підготовки

Адреса:
Французський бульвар 24/26
Тел.: 63-76-04; 723-05-88

Факультет романо-германської філології

  Підрозділи. Кафедри: граматики англійської мови; лексикології та стилістики англійської мови; теоретичної та прикладної фонетики англійської мови; іспанської філології; німецької філології; французької філології; зарубіжної літератури; педагогіки; іноземних мов гуманітарних факультетів; іноземних мов природничих факультетів; теорії та практики перекладу.

  Фішка. З перших днів навчання студенти РГФ демонструють свої таланти у традиційному концерті «Свято першокурсника». РГФ святкує дні відділень, організовує фонетичні конкурси, театральні вистави на іноземних мовах, спортивні змагання. День факультету традиційно святкують у квітні-травні.

Адреса:
Французький бульвар, 24/26
Тел. +38 (0482) 63-07-03

Фізичний факультет

  Підрозділи. Кафедри: загальної та хімічної фізики; експериментальної фізики; теплофізики; теоретичної фізики; фізики твердого тіла та твердотільної електроніки; астрономії.

  Фішка. День фізичного факультету триває... два дні. У перший день відбувається концерт у Великій фізичній аудиторії, студентська лотерея, спортивні змагання.   Наступного дня – концерт у актовій залі. День фізика вже традиційно збирає не тільки одеситів, але й фізиків з усієї України та навіть з-за кордону. Після офіційних заходів вони разом розгойдують Тещин міст.

  Адреса:
Пастера, 42
тел. +38 (048) 723-62-12; +38 (048) 723-63-02

Філологічний факультет

  Підрозділи. Кафедри: української мови; української літератури; світової літератури; теорії літератури і компаративістики; російської мови; загального та слов’янського мовознавства; прикладної лінгвістики; журналістики, болгарської філології.

  Фішка. Головним знаряддям мешканців філфаку є слово, тож закономірно, що на факультеті виходить кілька газет. Це «Філологічний вісник», що є органом деканату; а також більше десяти видань студентів кафедри журналістики.
  День факультету святкують в кінці березня – на початку квітня. У рамках проведення Дня філфаку відбувається ще й спортивне свято, родзинкою якого став жіночий футбол.

  Адреса:
Французький бульвар 24/26
Тел. +38 (048) 746-56-97
e-mail: philolog@onu.edu.ua

Філософський факультет

  Підрозділи. Кафедри: філософії природничих факультетів; філософії та основ загальногуманітарного знання, культурології.

  Фішка. Студенти-філософи полюбляють навчання та відпочинок. Про це свідчать і традиційні свята факультету: Посвята у студенти – 1 вересня, Тиждень Діогена Одеського, Тиждень культуролога, Тиждень  факультету.
З 2007 року на факультеті діє студентське наукове товариство «Епістема». Це товариство було створене для всіх, хто бажає зануритися у глибини «одвічних питань» та знайти на них відповіді. У студентів філософського факультету є власна газета «Діоген» та неофіційний сайт «Чердак».

  Адреса:
Новосельского, 64
тел. +38 (048) 726-35-13
e-mail:philosof@list.ru

Хімічний факультет

  Підрозділи. Кафедри: аналітичної хімії; загальної хімії та полімерів; неорганічної хімії та хімічної екології; органічної хімії; фармацевтичної хімії; фізичної та колоїдної хімії.

  Фішка. Хімічний факультет працює в рамках єдиного в Україні науково-виробничого хіміко-фармацевтичного комплексу, який підтримується як Міністерством освіти та науки, так і Національною академією наук. Це дозволяє використовувати наукову базу Фізико-хімічного інституту імені О. В. Богатського НАН України при підготовці майбутніх спеціалістів.
  День факультету хіміки відзначають наприкінці травня. До цього свята традиційно проводяться спортивні змагання, в яких беруть участь як студенти, так і викладачі, що викликає інтерес також і мешканців інших факультетів ОНУ. Обов’язковою частиною святкування Дня народження хімфаку є прес-конференція, де студенти з викладачами міняються місцями, тобто на питання відповідають вже викладачі.

  Адреса:
Вул. Елісаветинська (Щепкіна) 14
Тел.: +38 (048) 723-82-64
E-mail: decanatchem@onu.edu.ua