семейный психолог одесса
Детский психолог одесса

Новини

30-12-2018

Вітаю вас, дорогі друзі, колеги!

Привітання ректора, видео

29-12-2018

З НОВИМ РОКОМ! - привітання ректора

   Шановні колеги, дорогі друзі! 
Від душі вітаю вас з Новим роком та Різдвом! Рік, з яким ми прощаємося, був роком змін та тривог, але і роком надій і успіхів. Дякую за співпрацю та колективне творення, завдяки яким ми реалізували нові завдання. Хочу побажати у Новому році благополучної дороги до успіху, сил і дружби, сімейного щастя і незмінної вдачі. Нехай новорічна ніч виконає всі бажання і подарує процвітання університету, місту і кожному з нас! 
Добра і благополуччя у Новому, 2019, році!

                               Ректор ОНУ Iгор Коваль

21-12-2018

Новий освітній проект «Вчитель+»

  У семи районах Одеської області запрацював новий освітній проект «Вчитель+». Для учнів з найвіддаленіших шкіл у режимі онлайн викладатимуть кращі педагоги регіону. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час презентації «Вчитель+» на базі Рішельєвського ліцею.
  «Вчитель+» — це мережа дистанційної освіти, завдяки якій можно забезпечити найкращими вчителями сільські школи і кожного учня особисто
(читати далі)

11-12-2018

Зимові канікули ОНУ ім. Мечникова: як чотири роки поспiль

  Щорічна процедура переходу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова на пролонговані зимові канікули викликає традиційний сплеск інтересу медіа Одеси і України.
  З метою оптимізації витрат на оплату комунальних послуг, канікули з січня по лютий практикуються в університеті протягом 4 років. При цьому график освiтнього процесу на початку навчального року корелюється таким чином, щоб увесь обсяг учбового навантаження був освоєн вчасно, без порушення програм
(читати далі)

04-12-2018

«Італійська їжа в історії та культурі»: Міжнародна наукова конференція в ОНУ

  Центр історії та культури Італії імені Дж. Гарібальді та кафедра археології та етнології України ОНУ ім. Мечникова за підтримки Посольства Італії в Україні та Італійського Інституту Культури у Києві провели першу в Україні міжнародну наукову конференцію «Італійська їжа в історії та культурі». 
Форум поєднав представників наукових, освітянських та просвітницьких установ Одеси, Києва, Харкова та Італії
(читати далі)

28-11-2018

Звіт ректора

 Ректор ОНУ імені І.І. Мечникова, професор Ігор Коваль представив на конференції трудового колективу університету щорічний звіт про свою роботу. 
  Звітний рік, листопад 2017 - листопад 2018 року, ознаменований рядом значущих для університету подій, виражених в звіті ректора в цифрах і фактах
(читати далі)

24-08-2018

З Днем Незалежності України! — вiтання ректора

  Шановнi друзi!

 Від душі вітаю зі знаменною датою — Днем Незалежності України! Це свято втілює в собі прагнення народу до свободи і самовизначення.
  Незалежність стала новою точкою відліку в житті України. Успіхи держави складаються з успіхів кожного. Тож з нагоди найважливішого свята щиро покладатимеся на успіх наших спільних дій, нашої професійної майстерності, яка єднає нас, зміцнює державу. Нехай це свято додасть наснаги і творчих здобутків для процвітання нашої країни!
   Сердечно бажаю щастя, радості і добра!

                                 
                                                                                     Ректор ОНУ Iгор Коваль

22-08-2018

Ще трохи літа: встигни стати студентом!

 ОНУ ім. Мечникова проводить додатковий набір на контрактну форму:

   - 1 курс, бакалавр, заочна форма навчання, на базі повної загальної середньої освіти (11 класів), за всіма спеціальностями ОНУ. Прийом документів з 10 по 31 серпня.

   - 1 курс, магістратура; спеціальності: історія; археологія; філософія; культурологія; психологія; політологія; соціологія; міжнародні відносини, громадські комунікації, регіональні студії; економіка, право, журналістика; Прийом документів з 1 вересня по 24 вересня; іспити за фахом у ВНЗ з 10 вересня по 30 вересня.

- Друга вища освіта, заочна форма навчання, за всіма спеціальностями ОНУ. Прийом документів з 13 серпня по 30 серпня.

     Поступаючи в ОНУ, ти робиш правильно!

     Адреса приймальної комісії ОНУ ім. Мечникова:
Одеса, Французький бульвар, 24/26; тел. (0482) 68-12-84

   Сайт: onu.edu.ua
   Е-mail: vstup@onu.edu.ua

                                     

25-06-2018

ОНУ ім. Мечникова і шведський університет Умео: наукові обміни в області біології.

 Співпраця за програмою Еразмус + між ОНУ ім. Мечникова і університетом міста Умеа (Швеція) здійснюється вже протягом двох років. ОНУ і університет Умеа виграли конкурс на фінансування цієї програми ЄС в 2016 році (читати далі, дивитись відео) 

21-06-2018

Ділове спілкування переходить у знання

 В Одеському університеті Джейсон Ганс (Jason David Hans), фулбрайтівський стипендіант, професор факультету досліджень сім'ї, головний редактор журналу "Family Science Review", Університету Кентуккі (США) вже у другий раз працював зі студентами, докторантами та викладачами кафедр психології (читати далі)
 

Блог веб-разработчика