семейный психолог одесса
Детский психолог одесса

Новини

15-09-2020

Ректор Ігор Коваль: привітання першокурсникам

Ректор ОНУ імені І.І.Мечникова Ігор Коваль привітав першокурсників університету зі знаковою подією — початком студентського життя в одному з кращих класичних університетів України.

16-05-2020

ОНУ ім. МЕЧНИКОВА ПРОВІВ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОН-ЛАЙН

 Дві години прямого ефіру, ректор, проректори, декани 11 факультетів ОНУ ім. Мечникова. Понад 50 питань, надісланих до скрині, заданих в месенджерах і чатах. Сьогодні університет ім. Мечникова провів день відкритих дверей не в своєму знаменитому залі на Французькому бульварі, в корпусі гуманітарних факультетів, а перед моніторами. Карантин скорегував традиційний формат. Комунікація з абітурієнтам та батьками пройшла дистанційно.
  Але університетська атмосфера властива будь-якому Дню відкритих дверей ОНУ Мечникова. В процесі стрима на сторінках приймальної комісії ОНУ ім. Мечникова і ютуб - каналу офіційного сайту ОНУ майбутні студенти змогли познайомитися зі 155-річною історією і 45 спеціальностями одеського університету.
  Ректор Ігор Коваль, приймальна комісія - Майя Миколаєва та Олександр Григор'єв, проректори Вадим Хмарський і Олександр Запорожченко, декани докладно відповіли на всі питання.
  Гарний фінал забезпечив студенти-вокалісти Центру культури університету, з піснею до 155-річчя альма матер "Віват, ОНУ!"
 Дивіться запис зустрічі за посиланням

                                                                   Прес - служба ОНУ ім. І.І. Мечникова

13-05-2020

13 травня 1865 – з Днем Народження, Alma-mater!

13-05-2020

Ректор Iгор КОВАЛЬ: ОНУ – 155!

«155-а річниця від дня заснування Одеського університету– видатна подіяв житті міста та України. Головне надбання університету – його колектив. Професіонали, патріотиОНУ, порядні люди.Саме з таким колективом наш університет, класичний і сучасний, і далі буде йти по хвилях історії!
  Зі святом нас, дорогі мечниковці!»

13-05-2020

Голова Верховної Ради України: Щиро вітаю із 155-річчям!

  Колективу Одеського національного університету ім.І.І.Мечникова. «Щиро вітаю із 155-річчям одного з найдревніших університетів України! Вірю, що університет і надалі йтиме магістральним шляхом розвитку» -  Голова Верховної Ради України ДМИТРО РАЗУМКОВ (читати далі)

Читати далі
Читати далі
Читати далі
12-05-2020

УНІВЕРСИТЕТ ОН-ЛАЙН: ЗУСТРІЧ в ОНУ ім. МЕЧНИКОВА 16 травня, об 11:00 !

  Одеський національний університет ім. Мечникова проводить он-лайн "день вiдкритих дверей" для абітурієнтів та батьків.
Дізнайтеся, як стати студентом ОНУ!На он-лайн зустрічі ви познайомитеся з:
- ректором ОНУ ім. Мечникова
- проректором
- керівництвом приймальної комісії
- деканами факультетів
Як зміняться правила прийому в зв'язку з карантином?
Які факультети і спеціальності ОНУ вибрати?
ЗНО-2020 і інші питання - на зустрічі - онлайн 16 травня, об 11 годині.

      Дивіться стрім на каналах ОНУ ім. Мечникова:
        https://www.youtube.com/user/OdessaUniversity
        https://www.facebook.com/groups/onu.pk/

     Надсилайте питання на адреси:
     vstup@onu.edu,
     news@onu.edu.ua

30-12-2018

Вітаю вас, дорогі друзі, колеги!

Привітання ректора, видео

29-12-2018

З НОВИМ РОКОМ! - привітання ректора

   Шановні колеги, дорогі друзі! 
Від душі вітаю вас з Новим роком та Різдвом! Рік, з яким ми прощаємося, був роком змін та тривог, але і роком надій і успіхів. Дякую за співпрацю та колективне творення, завдяки яким ми реалізували нові завдання. Хочу побажати у Новому році благополучної дороги до успіху, сил і дружби, сімейного щастя і незмінної вдачі. Нехай новорічна ніч виконає всі бажання і подарує процвітання університету, місту і кожному з нас! 
Добра і благополуччя у Новому, 2019, році!

                               Ректор ОНУ Iгор Коваль

21-12-2018

Новий освітній проект «Вчитель+»

  У семи районах Одеської області запрацював новий освітній проект «Вчитель+». Для учнів з найвіддаленіших шкіл у режимі онлайн викладатимуть кращі педагоги регіону. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час презентації «Вчитель+» на базі Рішельєвського ліцею.
  «Вчитель+» — це мережа дистанційної освіти, завдяки якій можно забезпечити найкращими вчителями сільські школи і кожного учня особисто
(читати далі)

11-12-2018

Зимові канікули ОНУ ім. Мечникова: як чотири роки поспiль

  Щорічна процедура переходу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова на пролонговані зимові канікули викликає традиційний сплеск інтересу медіа Одеси і України.
  З метою оптимізації витрат на оплату комунальних послуг, канікули з січня по лютий практикуються в університеті протягом 4 років. При цьому график освiтнього процесу на початку навчального року корелюється таким чином, щоб увесь обсяг учбового навантаження був освоєн вчасно, без порушення програм
(читати далі)

Блог веб-разработчика