Прес-служба Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
http://news.onu.edu.ua/

Регіональна нарада PERSEUS в ОНУ

24 листопада в ОНУ імені І.І. Мечникова відбулась регіональна нарада «Шляхи досягнення доброго екологічного статусу для басейнів Середземного і Чорного морів». Нарада організована Проектом сьомої рамкової програми (FP7) PERSEUS: стратегічно-орієнтовані морські екологічні дослідження європейських південних морів.

Основною метою робочої наради було інформування представників і науковців Одеських організацій про результати Проекту PERSEUS та створення платформи для ефективного регіонального співробітництва у менеджменті морських екосистем.

В нараді прийняли учать 30 представників з 11 організацій Одеси, які займаються проблемами охорони морського середовища Чорного моря.

Відбулась активна дискусія з питань майбутнього впровадження в Україні Рамочної директиви ЄС з морської стратегії, що передбачено Угодою про асоціацією України і ЄС, та створення дієвої національної системи інтегрованого моніторингу морського середовища.

Учасники наради рекомендували ОНУ імені І.І. Мечникова підготувати окреме звернення до центральних органів влади щодо активізації діяльності по імплементації Рамочної директиви ЄС в Україні та створенню національних органів, які будуть займатись як проблемою впровадження Рамочної директиви, так і створенням національної системи інтегрованого моніторингу української частини Чорного моря.

Довідка:
Проект PERSEUS, який виконується з 2012 по 2014 рік має бюджет біля 13 млн евро. Вiн об’єднує більш 300 науковців з 53 наукових організацій і університетів 21 країни басейнів Середземного і Чорного морів. Україну в цьому проекті представляла наукова група ОНУ імені І.І. Мечникова під керівництвом Володимира Медінця.

Прес-служба ОНУ імені І.І.Мечникова


http://news.onu.edu.ua/ukr/news/print/1047