Прес-служба Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
http://news.onu.edu.ua/

Одеські студенти - економісти - переможці міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень.

Команда одеських четвертокурсників - економістів з ОНУ ім. Мечникова обійшла команди 33 вузів України в фіналі міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень. Студенти спеціальностей «міжнародні економічні відносини» і «економічна теорія» в ході конкурсу представили найкращий інвестиційний звіт за розпорядженням пакетом акцій французької продовольчої компанії «Danone». Переможців чекає поєдинок інтелектів в квітні у Чехії. 

Студенти інституту математики, економіки і механіки ОНУ ім. Мечникова перемогли у Всеукраїнському фіналі міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge», який проходив в Києві.

Команда з п'яти чоловік за два місяці підготувала справжній інвестиційний звіт з рекомендаціями «купити / продати» або «тримати» акції компанії «Danone».

Для цього використовувалася доступна інформація з відкритих джерел: фінансові звіти компанії, дані статистичних та аналітичних оглядів. На їх основі одеська команда провела фінансовий аналіз, оцінку вартості компанії (DCF model, peers comparison, DDM Model), конкурентної позиції (BCG matrix, Porter Analysis, GRPV Analysis). Звіт був написаний і презентовано англійською мовою.

При оцінці враховувалося унікальність дослідження (самостійність, відсутність компіляції); обґрунтованість, логічність, переконливість висновків; використання різноманітних методів фінансового та інвестиційного аналізу і прогнозування; графічне оформлення презентації; вміння презентувати інформацію, в тому числі командно; відповіді на питання суддів. Суддями є провідні фахівці міжнародних інвестиційних компаній та банків.

Всього в конкурсі взяли участь 180 осіб з 39 команд, 33 провідних ВНЗ, 17-ти регіонів України.

У фіналі конкурсу переможцями стала команда ОНУ ім. Мечникова.

В кінці квітня 2017 роки команда Одеського університету в складі Христини Манченко, Вікторії Балёшенко, Дмитра Винника, Геннадія Білий, Олени Попової та куратора Наталії Бичкової відправляться на регіональний фінал, який пройде в Празі (Чехія).

Там команда зійдеться в інтелектуальному поєдинку з кращими студентськими командами з Європи, Близького Сходу і Африки (EMEA). Згодом, переможці трьох регіональних фіналів (Північна і Південна Америка, емае, Азіатсько-Тихоокеанський регіон) будуть конкурувати в Світовому фіналі.

* Довідка: EMEA- абревіатура «Europe, Middle East and Africa», що позначає економічний регіон і / або ринок збуту, що включає в себе Європу (в тому числі Росію), Близький Схід і Африку.

 

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова 


http://news.onu.edu.ua/ukr/news/print/1162