Прес-служба Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
http://news.onu.edu.ua/

Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в ОНУ.

Французька делегація на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон відвідала Одеський університет ім. Мечникова.

В ході зустрічі гостей з Франції познайомили з історією університету, його структурними підрозділами, науковою діяльністю та студентським життям.

«Наш університет вже 4-й рік є членом асоціації Франкофонних університетів. В середині травня, в Марракеші, відбудеться генеральна асамблея асоціації Франкофонних університетів, і ми запрошені до участі в ній. Ми вдячні цій організації за активну допомогу в міжнародних обмінах між викладачами та студентами, матеріально-технічну допомогу»-зауважив ректор Ігор Коваль.

Французьку мову в Одеському університеті вивчає понад 300 студентів. Ректор ОНУ зазначив, що вже другий рік поспіль університет приймає фестиваль Франкофонних театрів, в рамках проекту Франкофонії в Україні.

«Ми готові, як посольство, підтримувати ваші проекти. Французькі підприємства - це перший в Україні за рейтингом міжнародний роботодавець. Це фірми, де працюють громадяни України, іноді без знання мови. У цих фірм, в зв'язку з розвитком, на даний момент виникла велика проблема - знайти фахівців зі знанням французької. Ми хочемо, представляючи можливість вивчати французьку мову студентам, давати в подальшому їм можливість працювати в різних сферах. Такі дії повинні мати хороший результат»-заявила пані Ізабель Дюмон.

В ході зустрічі делегація з Франції відвідала Музей рідкісної книги Наукової бібліотеки університету. Ректор Ігор Коваль запросив пані Дюмон, в ході наступного візиту, виступити з відкритою лекцією для студентів і викладачів, відвідати ботанічний сад і астрономічну обсерваторію університету. 

 

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова 


http://news.onu.edu.ua/ukr/news/print/1163