Прес-служба Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
http://news.onu.edu.ua/

Директор НАБУ: «Детектив повинен відповідати за свої слова»

4 квітня в Одеському університеті відбулася зустріч керівництва НАБУ зі студентами двох факультетів - юридичного та журналістики. Зустріч пройшла в рамках кампанії «Студенти проти корупції».

Національне антикорупційне бюро України проводить ознайомчу промо-кампанію спільно з партнерами, Програмою розвитку ООН в Україні. До Одеси представники НАБУ вже відвідали 5 провідних українських вузів.

Мета кампанії - інформаційно - просвітницька діяльність серед студентства щодо програми антикорупційної реформи і системи роботи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

«Проведення антикорупційної реформи було однією з головних вимог нашого часу. Через три роки після заснування НАБУ, можемо говорити про перші досягнення і виклики. У 2016 році була запущена система електронного декларування. Однак, рух вперед породжує нові виклики. Один з них - зберегти довіру громадян до цієї реформи. А довіра не може з'явитися без адекватного інформування про свою роботу »- говорить Іван Пресняков, керівник Проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору» Програми розвитку ООН в Україні.

Студенти мали можливість дізнатися про будні НАБУ з перших вуст, довідатися про складну роботі співробітників і детективів Бюро, ознайомитися з вимогами для прийому на роботу і специфікою роботи всієї команди НАБУ.

«Детектив повинен відповідати за свої слова. Зустрічі зі студентами дозволяють розповісти про те, чим займається, яких результатів досягає і з якими викликами стикається НАБУ на шляху боротьби з топ-корупцією в Україні. Сьогодні ми маємо справжню команду, ряд резонансних розслідувань, понад півсотні справ в судах, понад 100 млн. грн. повернутих на рахунки держпідприємств. Всього цього нам вдалося досягти, в тому числі і завдяки підтримці громадянського суспільства »- зазначив Директор НАБУ Артем Ситник.

Представники НАБУ відзначили, що університет займає одне з провідних місць у формуванні системи освіти, у розвитку наукових досліджень і культури України.

В рамках кампанії «Студенти проти корупції», будуть проведені зустрічі зі студентами 13 ВНЗ у 8 містах України.

Організатори: НАБУ спільно з проектом «Прозорість и доброчесність публічного сектору» програми розвитку ООН в Україні.

 

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова 


http://news.onu.edu.ua/ukr/news/print/1164