Прес-служба Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
http://news.onu.edu.ua/

Три міністра закордонних справ відвідали Одеський університет ім. Мечникова.

  Міністри закордонних справ України, Литви та Швеції
прибули до Одеси, щоб взяти участь в Днях Литви. Перед відкриттям традиційної литовської ярмарки «Казюкас», 14 червня в одеському міському саду, дипломати відвідали з візитом Одеський національний університет ім. Мечникова. В ході візиту в ОНУ ректор Ігор Коваль представив дипломатам історичну презентацію провідного університету півдня України. Міністри відповіли на запитання студентів про актуальні тенденції євроінтеграції.
 «Я радий приїхати до Одеси, тому що тут зустрічаю однодумців - не тільки за підписаними домовленостями, але по духу. Одеса завжди була своєрідним хабом для видатних особистостей, котрі славляться своїми талантами, розумом, почуттям гумору
і завжди перебувала під комплексним європейським впливом », - зазначив на зустрічі зі студентами ОНУ міністр закордонних справ України Павло Клімкін.
Міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстром підкреслила: «Я сподіваюся, ви будете зацікавлені в розвитку мультикультуралізму - важливою складовою, яка дозволить вижити в глобалізованому світі».
 На нові перспективи, зокрема, щодо післядипломної освіти, звернув увагу одеських студентів міністр закордонних справ Литви Лінас Лінас Антанас Лінкявічюс. В ЄС існує активна мережу програм післядипломної освіти та українці зараз можуть активно в них брати участь.
 На завершення зустрічі дипломати вручили шести одеським студентам, переможцям конкурсу шведського посольства на кращий слоган про безвізовий режим, сертифікати на отримання призових авіаквитків.
  
                                                                                  Прес-служба ОНУ ім. Мечникова 
   
                                                           
Міністри 

http://news.onu.edu.ua/ukr/news/print/1174