Прес-служба Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
http://news.onu.edu.ua/

Інтернет-конференція в «Контексті»

  Інтернет-конференція ректора ОНУ імені І.І. Мечникова В.А. Сминтини була проведена 18 травня інформагентством «Контекст-Причорномор’я». Схожий формат – вже традиція для університету: у минулому році дуже живо пройшла скайп-конференція ректора з потенціальними та дійсними студентами.
Серед учасників Інтернет-конференції, окрім представників ЗМІ, були батьки абітурієнтів, школярі, випускники університету. Протягом години було задано більше двох десятків питань.
На питання щодо визнання диплома ОНУ за кордоном, ректор повідомив, що диплом університету визнається у всіх країнах світу, закордонні працедавці та університети тільки надсилають запити для підтвердження. Закордонні студенти прагнуть отримувати освіту в ОНУ: за програмами обміну ERASMUS MUNDUS минулого року університет відвідали більше 100 студентів з різних країн Європи та світу. «У нас навчаються студенти з усіх 15 колишніх радянських республік», – підкреслив Валентин Сминтина.
Студентський обмін здійснюється практично з усіма країнами Європи.
Ректор повідомив, що було створено план перспективного розвитку студентського містечка на Француькому бульварі. Будуть побудовані нові навчальні корпуси та гуртожитки для студентів. Саме там будуть розташовані кафедри і аудиторії нових спеціальностей і спеціалізацій ОНУ, однак всі існуючі корпуси університету та факультети в них залишаються на своїх місцях.
Професор В.А. Сминтина підтвердив можливість створення університетського «кампусу» в Теплодарі. До основних напрямів діяльності цієї, традиційної для багатьох університетів світу структури, належать науково-виробничі завдання, зокрема, інтеграція наукових розробок дослідників і студентів університету.
«Колектив університету постійно зростає: за останні 7 років ми підготували 55 докторів наук та 300 кандидатів наук. – Повідомив ректор. – Це укомплектований склад ще одного університету».
У Інтернет-конференції брали участь представники наступних ЗМІ: G-TV, ООДТРК, Здоров’я, misto.odessa.ua, Контекст-Причерномор’я, Прес-служба ОНУ, Оdessa daily, «Одеський вісник», «Чорноморські новини», «Комсомольська правда», «Одеські вісті», «Вечірнє місто», Радіо «Одеса», Облрадіо.


http://news.onu.edu.ua/ukr/news/print/47