Прес-служба Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
http://news.onu.edu.ua/

MAREAS на захисті Чорного моря

  Новий міжнародний проект Євросоюзу з захисту екології Чорного моря MAREAS збере за круглим столом в ОНУ імені І. І. Мечникова спеціалістів, бізнесменів та чиновників високого рангу. Презентація проекту, круглий стіл та конференція з питань кліматичних змін у чорноморському регіоні відбудуться у середу, 30 січня.
   Сьогодні загальні проблеми чорноморського басейну об’єднують всі прибережні країни, – відмітила керівник проекту від ОНУ доктор геолого-мінералогічних наук Валентина Янко. – Мета цього проекту – забезпечити взаємодію між науковою спільнотою та відповідальними за екологічну політику структурами для конкретних дій із зменшення впливу глобальних змін на життя в регіоні». В рамках круглого столу обговорюватимуться питання глобальних кліматичних змін в Чорноморському регіоні і можливі варіанти адаптації до них людини. Очікується участь у форумі представників профільних підрозділів обладміністрації і міськради, комерційних структур і передових вчених регіону.
  MAREAS («Black Sea Joint RegionalResearch Centre for Mitigation and Adaptation to the Global Changes Impact», «Чорноморський регіональний науково-дослідницький центр з вивчення та адаптації до глобальних кліматичних змін») – міжнародний науковий проект, який фінансується ЄС в рамках міжнародної програми BLACK SEA 2007-2013». У проекті під керівництвом Національного інституту морської екології Румунії (GEOECOMAR) беруть участь університети і НДІ Болгарії, Грузії, Росії, Туреччини та України. Одеський університет імені І. І. Мечникова – основний партнер проекту на півдні України.

Прес - служба ОНУ ім. І.І. Мечникова

Новий міжнародний проект Євросоюзу з захисту екології Чорного моря  MAREAS збере за круглим столом в ОНУ імені І. І. Мечникова спеціалістів, бізнесменів та чиновників високого рангу. Презентація проекту, круглий стіл та конференція з питань кліматичних змін у чорноморському регіоні відбудуться у середу, 30 січня. 
«Сьогодні загальні проблеми чорноморського басейну об’єднують всі прибережні країни, –  відмітила керівник проекту від ОНУ доктор геолого-мінералогічних наук Валентина Янко.  – Мета цього проекту – забезпечити взаємодію між науковою спільнотою та відповідальними за екологічну політику структурами для конкретних дій із зменшення впливу глобальних змін на життя в регіоні».
 В рамках круглого столу обговорюватимуться питання глобальних кліматичних змін в Чорноморському регіоні і можливі варіанти адаптації до них людини. Очікується участь у форумі представників профільних підрозділів обладміністрації і міськради, комерційних структур і передових вчених регіону.
MAREAS («Black Sea Joint Regional Research Centre for Mitigation and Adaptation to the Global Changes Impact», «Чорноморський регіональний науково-дослідницький центр з вивчення та адаптації до глобальних кліматичних змін») – міжнародний науковий проект, який фінансується ЄС в рамках міжнародної програми «BLACK SEA 2007-2013». У проекті під керівництвом Національного інституту морської екології Румунії (GEOECOMAR) беруть участь університети і НДІ Болгарії, Грузії, Росії, Туреччини та України. Одеський університет імені І. І. Мечникова – основний партнер проекту на півдні України.Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова 

http://news.onu.edu.ua/ukr/news/print/713