Прес-служба Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
http://news.onu.edu.ua/

В Одесі визначили кращого молодого філософа

На філософському факультеті ОНУ імені І.І. Мечникова пройшов II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософських наук. Дипломи І ступеню отримали Анастасія Фомічова з ОНУ та Ганна Черненко з КНУ імені Т.Г. Шевченко.

«Сьогодні молодь дорікають відсутністію жаги до знань. Насправді все не так погано, про що свідчить конкурс на спеціальності філософського факультету. Він — один з найвищих у місті вже більше 10 років», — підсумував Олександр Чайковський.

«Моя робота присвячена факторам успіху філософського тексту в сучасній культурі, — зауважила переможниця конкурсу, студентка IV курсу Анастасія Фомічова. — У дослідженні розглянуто філософські роботи Канта, Гегеля, Шпенглера, Дж. Агамбена, П. Слотердайка, С. Жижека та навколофілософські романи Умберто Еко та В. Пелевіна. Висновки з виконаної роботи свідчать про те, що кожний сучасний філософ шукає шляхи донесення своєї філософії до читача, оскільки будь-яка особиста філософія одного разу перетворюється на крик, який неможливо стримати».

Фінал Всеукраїнського конкурсу філософських робіт проводиться в Одесі вже третій рік поспіль. Загалом до Одеси приїхали 33 студенти з 23 ВНЗ України. Учасників було більше, але чверть досліджень не пройшли перевірку на плагіат.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова


http://news.onu.edu.ua/ukr/news/print/907