семейный психолог одесса

Новини

00-00-0000

XII міжнародна наукова конференція «Русистика і сучасність»

У Євразійському національному університеті імені Л.Н. Гумільова (Астана) під егідою МАВРМЛ відбулася XIX міжнародна наукова конференція «Русистика і сучасність».
22-24 вересня в конференції взяли участь представники з 19 країн світу. До складу української делегації увійшли вчені з Херсона та Одеси. До складу наукового комітету конференції увійшов д.ф.н. Євген Степанов (ОНУ ім. Мечникова).
В рамках пленарних і секційних засідань було заслухано 190 доповідей. Доповіді на п'яти секціях були присвячені найбільш актуальним питанням світової русистики: специфіці мовних процесів в сучасному світі, особливостям вивчення російської мови і літератури в іншомовному оточенні, проблемам міжкультурної комунікації та діалогу культур в умовах інтеграції та глобалізації.
Круглий стіл «Внесок вчених Казахстану в становлення і розвиток русистики», ведучими якого були вчені С. Ш. Таха і Е. Н. Степанов, викликав особливий інтерес учасників з США, Росії, України.
У 2019 року в Астані планується проведення XIV Конгресу міжнародної асоціації викладачів російської мови і літератури (МАВРМЛ), яка ось уже двадцять років є організатором наукових конференцій в різних університетах світу.

Версія для друку