семейный психолог одесса

Новини

19-10-2016

Завдання дипломатів - домагатися стабільності: "посол ФРН в одеському університеті Мечникова

Ернст РАЙХЕЛЬ, посол Федеративної Республіки Німеччина, відвідав сьогодні, 19 жовтня, з офіційним візитом одеський університет Мечникова.

В ході зустрічі з ректором ОНУ, професором Ігорем Ковалем, були обговорені питання історії і сучасного етапу університету, перспективи співробітництва між ОНУ та вузами Німеччини.

"Ідеї соціальної держави в світі формувалися багато в чому під впливом німецької юриспруденції, - зауважив ректор, політолог І. Коваль .-- Німецькі дипломати могли б обмінюватися з нами і нашими студентами своїми міркуваннями про безпеку в Європі".

Пан посол Е. Райхель представив в короткій експозиції інформацію про роботу німецького посольства в Україні: "Сьогодні посольство - це 170 співробітників, з них 1/3 - це співробітники візового відділу. Історії наших дипломатичних відносин - 25 років. Для мене честь виступити перед вашими студентами".

У виступі перед студентами істориками, економістами і міжнародниками ОНУ, що відбулася після зустрічі з ректором, посол Ернст Райхель торкнувся питання інвестиційних відносин.

"Бізнес, зокрема, дрібний і середній - це становий хребет економіки, - зазначив пан посол, - для інвестора і економіки держави надзвичайно важлива політична стабільність. Завдання дипломатів - домагатися досягнення цієї стабільності за столом переговорів".

Довідка: Ернст Райхель, за освітою юрист, навчався в Боннському університеті. Перша дипломатична посаду - в 1990 році в Петербурзі; далі - робота в ООН; в 2003 - заступник начальника канцелярії генерального секретаря НАТО; з 2011 - надзвичайний і повноважний посол ФРН в Косово; з 3 серпня 2016 року - Надзвичайний і Повноважний Посол в Україні.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку