семейный психолог одесса

Новини

26-10-2016

Предметне знання регіону турецьким дослідникам забезпечить ОНУ ім Мечникова.

 Делегація університету Чанаккале (Туреччина) здійснила робочий візит до ОНУ ім. Мечникова. Університет м. Чанаккале навчає 40 тисяч студентів і входить в десятку найбільших вузів країни. В Одесі представники турецького вузу вперше. В рамках договору про співпрацю з ОНУ планується спільна робота українських і турецьких вчених.

Один з найбільших вузів Туреччини, університет м. Чанаккале підписав договір про співпрацю з ОНУ ім Мечникова в травні нинішнього року, під час візиту одеської делегації, на чолі з ректором ОНУ Ігорем Ковалем, до Туреччини.

26 жовтня представники університету Чанаккале прибули до Одеси з візитом у відповідь.

«Ми не дуже добре знаємо країни, що знаходяться на Півночі, Заході Європи. Не думаю, що в Туреччині знайдеться достатня кількість фахівців з України, - зазначив в ході візиту ректор університету г.Чанаккале, професор Юсел Асер. - Направляючи на стажування в ОНУ наших викладачів і аспірантів, ми сподіваємося, що вони зможуть отримати предметне знання регіону ».

Викладачі та студенти одеського університету ім. Мечникова, в свою чергу, зможуть пройти ряд курсів в університеті міста Чанаккале, що носить ім'я 18 березня.

Ігор Коваль, ректор ОНУ ім. Мечникова, зазначив, що в одеському університеті вже десять років працює Центр турецької мови та культури. Це один з дванадцяти спеціалізованих мовно культурних центрів, відкритих в ОНУ.

 «Сьогодні університет Мечникова - це близько 10 тисяч студентів, півтори тисячі викладачів. Серед навчальних пріоритетів - вивчення іноземних мов. Східні напрямки у нас представлені китайським, арабським, турецькою мовами. Наші випускники, які практикують в успішній роботі освоєний в університет турецьку мову, працюють як в науці, так і в реальному секторі економіки », - зазначив ректор І. Коваль.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку