семейный психолог одесса

Новини

20-10-2016

У профспілки університету Мечникова - новий лідер.

У жовтні в ОНУ імені Мечникова пройшли вибори голови профкому співробітників університету. Профспілковий комітет університету - один з найбільших в освітній сфері, він об'єднує понад дві тисячі співробітників. Новим главою університетського профкому став Вадим Пєнов, який очолював раніше студентська профспілка ОНУ ім. Мечникова.

 Як лідер студентського профкому В. Пєнов, за вісім років роботи, зміг домогтися збільшення кількості членів союзу на 30%; сприяв впровадженню регулярної програми з оздоровлення та соціально активного дозвілля студентів; налагодив продуктивну співпрацю з адміністрацією університету в справі захисту прав студентства. Разом з представниками інших профспілкових комітетів України В. Пєнов, в акції біля Кабінету Міністрів, зміг відстояти права студентства на отримання стипендій.

«Сьогодні в особі профспілки ми маємо адекватного, бойового партнера, - зазначає ректор ОНУ ім Мечникова Ігор Коваль. - Профспілка, історія якого в університеті відзначена низкою творчих етапів, отримав гідного лідера ».

 Вадим Пенов, біолог за освітою, викладач біологічного факультету ОНУ, більше 12 років присвятив профспілковій роботі.

«Я вдячний своїм вчителям - легенді профспілкового руху Леону Калустьяну, його наступниці Ользі Вавилової. Сьогодні профспілка ОНУ ім. Мечникова - активна соціальна структура, першочергове завдання якої - допомога і захист працівників вищої школи », - говорить обраний загальноуніверситетським голосуванням глава профспілкового комітету В. Пєнов.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку