семейный психолог одесса

Новини

20-08-2010

Підсумки вступної кампанії-2010: абітурієнти обирають шлях юристів, філологів та дипломатів

  Кількість бюджетних місць за кожною з спеціальностей природничих факультетів, у порівнянні з 2009 роком, зросла, однак ці зміни на позначилися на уподобаннях абітурієнтів. Про це повідомив в.о. ректора ОНУ імені І.І. Мечникова доктор політичних наук Ігор Коваль під час прес-конференції присвяченої підсумкам вступної кампанії.
  Усього на перший курс зараховано 2189 осіб. Більша частина з 1053 бюджетників (у 2009 – 1038) вступили на природничі дисципліни. Більшість контрактників уподобали вивчення правознавства, англійської мови та міжнародних відносин. Загалом, на контрактну форму навчання було зараховано на 62 першокурсника більше, ніж минулого року. Середній конкурс в університеті склав 7,2 особи на місце.
  Разом з кількістю зростає і якість підготовки абітурієнтів. За словами заступника секретаря приймальної комісії Григорія Вартаняна, під час вступної кампанії університет щоденно приймав документи від двох-трьох випускників з вищим балом (200) сертифікатів ЗНО. Також приймальна комісія прийняла 17 заяв від призерів Всеукраїнських олімпіад та Всеукраїнських конкурсів науково-дослідних робіт учнів-учасників Малої академії наук, з них п’ятьох зараховано до університету.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку