семейный психолог одесса

Новини

11-11-2016

Університетський "десант".

8-10 листопада співробітники університету ім. Мечникова відвідали 10 населених пунктів півночі Одещини та Миколаївщини.

Доброслав, Березівка, Вознесенськ, Южноукраїнськ, Врадіївка, Криве Озеро, Любашівка, Балта, Кодима і Котовськ чекали зустрічі з "десантом" університету. У школах представники приймальної комісії, декани і викладачі ОНУ зустрічалися з випускниками цього навчального року.

Співробітники приймальної комісії М. Ніколаєва і А. Григор 'єв розповіли про вступну компанію, правила і терміни подачі документів до університету, перелік конкурсних предметів для вступу і підготовчих курсах.

Представники кожного з 13 факультетів та інститутів провели консультацію з питань вступу, вибору актуальної спеціальності з 42, представлених в ОНУ.

Це вже другий такий профорієнтаційний тур в область, яка охопила понад 5 тисяч випускників. Перший, по Бессарабії, відбувся в травні нинішнього року.

Поїздка організована за участю бюро з працевлаштування університету (О. Бойко), профкому співробітників (В. Пенов), підтримки ректорату.

Випускників та батьків чекаємо на університетський День відкритих дверей, 19 листопада, о 10.30, на Французькому бульварі 24/26.

телефон приймальні комісії (0482) 68- 12- 84.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку