семейный психолог одесса

Новини

24-11-2016

Одеський університет Мечникова – ВУЗи Китаю: продовжуємо діалог.

Генеральний консул Китайської Народної Республіки Чжао Сянжун зустрілася з ректором Одеського університету імені Мечникова, професором Ігорем Ковалем.

Ректор Ігор Коваль познайомив пані Чжао Сянжун з історією університету та його співпраці з КНР.

При активній підтримці Генерального консульства КНР в Одесі в 2015 році на базі Одеського університету був відкритий центр Китайської мови і культури.

«Зараз більше 70-ти китайських студентів навчаються в ОНУ імені Мечникова такими спеціальностями, як географія, гідробіологія, менеджмент, міжнародні економічні відносини, психологія, російська мова, економічна теорія, - підкреслив ректор І. Коваль, - На факультеті міжнародних відносин університетського інституту соціальних наук близько 60 наших студентів вивчають китайську мову».

Генеральний консул КНР в Одесі заявила, що одна з цілей її візиту - сприяти продовженню співпраці університету імені Мечникова з вузами Китаю.

«Хочу висловити подяку за те, що ваш університет готує китайських фахівців. Це один з важливих елементів співпраці. Тільки завдяки з'єднанню душ між народами в гуманітарній області, відбувається справжнє зближення. У Китаї зараз прийнята модель «2 + 2». 2 роки в китайському університеті, і 2 роки за кордоном. І тоді після закінчення студент отримує дипломи двох університетів »- зазначила пані Чжао Сянжун.

За інформацією Генерального консула, в Китаї навчаються близько 2000 українських студентів.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова 

Версія для друку