семейный психолог одесса

Новини

19-01-2017

Мамонти і метеорити для молодших «мечниковців»

Молодше покоління «мечниковців» - 200 дітей співробітників ОНУ- відвідали на зимових канікулах чотири унікальних університетських музеї та астрономічну обсерваторію.

Геолого - мінералогічний музей, фонди якого налічують понад 10 тисяч зразків мінералів і гірських порід, що відбивають речовинну сполуку Земної кори, дна Світового океану, простору, провели для дітей екскурсію «В мінеральному царстві».

У зоологічному і палеонтологічному музеї діти познайомилися з представниками фауни всіх віків і географічних широт. Нагадаємо, що Палеонтологічний музей ОНУ входить в десятку кращих університетських музеїв світу і містить унікальні, зібрані впродовж півтора століть, експонати. Для молодших школярів (до 9 років) тут провели екскурсію «Стародавні тварини Одеси».

У астрономічній обсерваторії діти познайомилися з телескопами ХIХ століття і побували на екскурсії «Таємниці зоряного неба».

Музей рідкісної книги Наукової бібліотеки ОНУ підготував для дітей старшого шкільного віку виставку «З історії книгодрукування».

За час зимових канікул профком співробітників ОНУ організував 10 екскурсій по 5 структурним підрозділам університету, які відвідало 200 осіб.

ОНУ єдиний вуз Одеси, де діти співробітників були забезпечені дозвіллям, в якому уявлення про місце роботи їх батьків - університет - поєднується з науковими знаннями в популярній, цікавій для школярів, формі.

 

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова 

Версія для друку