семейный психолог одесса

Новини

26-01-2017

ОНУ імені Мечникова: перспективи співпраці з Карловим університетом.

25 січня з офіційним візитом Одеський університет відвідав проректор Празького Карлова університету Ян Шкрга.

Представник провідного чеського вузу ознайомився з історією міста, науковою діяльністю, структурними підрозділами і життям університету.

«Зараз ОНУ ім. Мечникова, з точки зору реальної інтенсивності навчання, всередині країни, входить в число кращих ВНЗ. За індексом Хірша і по «Web of Science» ми займаємо місце в першій п'ятірці серед всіх українських університетів »-підкреслив ректор ОНУ Ігор Коваль.

В ході розмови обговорювалися перспективи співпраці між Одеським і Празьким університетом. Пан Ян Шкрга зауважив, що подальша співпраця двох ВНЗ з монументальною історією і перспективним майбутнім дасть можливість студентам отримати кращу класичну освіту, і відкриє двері для подальшого навчання у вищих навчальних закладах Америки, Європи та Азії.

«У нас всього 17 факультетів. З них 5 медичних, 1 фармацевтичний, факультет математики та фізики, соціальних наук, гуманітарних наук, фізичного виховання і спорту. Ми зараз залишаємося класичним по структурі університетом. Але щорічно розвиваються нові галузі »- зауважив проректор Празького університету.

Довідка: Карлів університет в Празі (також часто згадується як Празький університет) - головний університет Чехії, найстаріший університет Центральної Європи і один з найстаріших університетів світу, був заснований імператором Карлом IV в 1348 році. Предмети викладаються  чеською та англійською мовами.

 

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова 

Версія для друку