семейный психолог одесса

Новини

16-02-2017

ОНУ Мечникова увійшов до топ-6 найкращих університетів України: версія міжнародного рейтингу Webometrics.

Одеський національний університет ім. Мечникова піднявся на 6 позицій в рейтингу Webometrics і, єдиний з одеських вузів, увійшов в топ лідерів вищої освіти України. Всього міжнародний рейтинг ранжує 24 тисячі вузів світу, з них 342 - українських.

У порівнянні з попередньою публікацією рейтингу, в червні, Одеський університет підвищив показник «Впливовість» (Impact Rank). Критерій враховує вхідні посилання на сторінки в доменах університету. Ці посилання визначають інституційний престиж, якість інформації та корисність сервісів, що надаються на сторінках сайтів університету. По суті, Impact Rank формують мільйони контент-менеджерів у всьому світі, які знаходять корисною інформацію на сайтах ВНЗ.

На думку творців рейтингу, в ОНУ ім. Мечникова також поліпшені критерії «Якість» та «Відкритість».

Вони формуються на підставі кількості найбільш цитованих робіт експертів університету в Мережі - тематичних ЗМІ і серед колег-дослідників. Також індексується загальна медійність в Мережі, пов'язана зі студентською та іншою університетською активністю.

У загальносвітовому рейтингу ОНУ обігнав майже 20 тисяч університетів з 150 країн, зайнявши 2509 місце. Ще 18 одеських вузів розташувалися в світовому рейтингу більш ніж 1000 позицій нижче.

«Зростання показників рейтингу - результат міжнародних публікацій наших вчених, роботи репозитарію Наукової бібліотеки, медійної відкритості університету», - зазначив ректор ОНУ ім. Мечникова Ігор Коваль.

Довідка:Глобальний рейтинг Вебометрикс проводить дослідницька група Cybermetrics Lab (Іспанія). З 2004 року оцінюються більш 20 тис. Вузів світу, результати публікуються двічі на рік.

"Мета рейтингу - стимулювати університети і вчених до Інтернет-активності, яка б адекватно відображала їх досягнення", - відзначають творці рейтингу на офіційному сайті Webometrics.info.

 

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова 

Версія для друку