семейный психолог одесса

Новини

23-03-2017

Біологи ОНУ ім. Мечникова отримали нагороду на Всеукраїнській виставці.

Навчальна література, створена одеськими біологами, відзначена на Всеукраїнській виставці. Серед 160 робіт з усієї України книга вчених ОНУ «Дерева Одеси» зайняла, на думку журі виставки - конкурсу, перше місце.

Біологи Одеського університету взяли участь у щорічній заочній виставці Позашкільної педагогічної продукції. Виставка - конкурс присвячена питанням екологічної освіти. Журі оцінило понад 160 матеріалів навчальних закладів з 16 областей України та оцінило їх в шести номінаціях.

У номінації «Науково-популярні видання для дітей та юнацтва» дипломами І ступеня за видання книги «Дерева Одеси» нагороджені Світлана Коваленко, Володимир Немерцалов і Тетяна Васильєва (співробітники біологічного факультету ОНУ, канд. біологічних наук).

У номінації «Науково-популярні видання для дітей та юнацтва» дипломами ІІ ступеня за «Робочий зошит учасника Х Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних екологів» нагороджені Володимир Немерцалов, Олена Попова, Анатолій Корзюков і Олександр Чернявський.

Організатори заходу вважають проведення таких виставок необхідною частиною навчально-виховного процесу позашкільної освіти.

Мета виставки - конкурсу - сприяти створенню банку матеріалів з організації екологічної освіти молоді, підвищення ефективності та якості дослідницької роботи, підтримки творчо працюючих педагогів.

 

Організатори: МОН України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Національна академія педагогічних наук України, Всеукраїнська асоціація педагогів-позашкільників «Фактор».

 

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова 

Версія для друку