семейный психолог одесса

Новини

24-03-2017

Посол Греції відвідав з офіційним візитом ректора ОНУ ім. Мечникова.

З офіційним візитом ректора ОНУ ім. Мечникова сьогодні, 24 березня, відвідав Посол Грецької Республіки в Україні, пан Георгіос Паукаміссас. Зустріч пана посла і ректора Ігоря Коваля була присвячена питанням презентації грецького освіти і мови в Одесі, і Одеського університету - в Греції.

Представляючи грецькій делегації університет, ректор, зокрема, зазначив: «Наша бібліотека найстаріша в південному регіоні, відзначить в травні 200 річний ювілей. Ботанічний сад ОНУ, - кращий серед університетських ботанічних садів. Серед ексклюзивних підрозділів університету - станція біологічного моніторингу Чорного моря на острові Зміїний. Такої постійної станції спостережень не має жодна інша країна на чорноморському узбережжі ».

Ректор І. Коваль розповів пану послу Г. Паукаміссасу про роботу Центру грецької мови і культури в ОНУ, який з 2011 року знайомить студентів зі спадщиною Еллади. Студенти ОНУ регулярно беруть участь в олімпіадах з грецької мови, які проходять в Україні.

Пан посол зазначив, що взаємодія Одеського і Пірейського університетів, одного з найбільших університетів Греції, стане значущим кроком у зміцненні міжвузівського співробітництва.

 

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова 

Версія для друку