семейный психолог одесса

Новини

05-04-2017

Німецький бізнес-консультант провів тренінг в ОНУ

В Одеському університеті пройшов інтенсивний семінар - тренінг «Успіх можна спланувати» від німецького підприємця, бізнес-консультанта, тренера з великим досвідом роботи на керівних посадах Екгарда Керайна.

Екгард Керайн - засновник Керайн-Бізнес-Консалтинг (KUB). Фокус його консалтингу спрямований на родинні підприємства малого і середнього бізнесу для оптимізації таких аспектів як успадкування підприємства, забезпечення стійкості і злагодженої командної роботи на підприємствах, а також для запуску постійних процесів вдосконалення їх діяльності.

Мета даного тренінгу - вироблення особистої мотивації для роботи в команді і роботи над завданнями і труднощами.

Тематичний семінар-тренінг мав 6 основних блоків:

- Ким я хочу стати?

- Самоаналіз життєвого шляху. Тренінг - практикум.

- Тайм-менеджмент: більше часу на основне.

- Маркетинг цілком і практично.

- Мотивація і управління персоналом.

- Організація і планування для ефективного підприємства.

У семінарі взяли участь близько ста осіб - студенти і викладачі ОНУ імені І.І. Мечникова, Одеського Політехнічного університету, Одеського національного економічного університету, Одеської національної академії харчових технологій, Одеського аграрного університету, представники Міського центру зайнятості.

Всі учасники отримали підготовлені матеріали для роботи, а після закінчення - міжнародний сертифікат про методику менеджменту підприємницького успіху на керівних посадах.

Організатори: МОН України, ОНУ імені І.І. Мечникова, Фонд сталого розвитку підприємництва Горста Рогуша.

 

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова 

Версія для друку