семейный психолог одесса

Новини

07-09-2010

Слов’янський собор педагогів в ОНУ: «освіта – в центрі суспільного розвитку»

  Вчені, педагоги і політики з Білорусі, Німеччини, Польщі, Придністров’я, Росії та України зібралися в Одеському університеті на IX Міжнародний конгрес «Слов’янський педагогічний собор», щоб обговорити питання слов’янської освіти, шляхи і форми її розвитку.
  «Освіта знаходиться в центрі суспільного розвитку, – зауважив Володимир Борисенков, президент Міжнародної слов’янської академії освіти (МСАО) імені Яна Амоса Коменського та голова оргкомітету конгресу. – Саме педагоги опинилися на чолі руху за об’єднання слов’янських народів з метою виховання – морального, духовного та культурного».
  Учасники конгресу обговорюють питання духовно-морального і громадсько-патріотичного виховання дітей та молоді, філософсько-соціальних і економічних проблем освіти, збереження фізичного та психічного здоров’я учнів, модернізації неперервної професійної освіти.
У програмі форуму – близько 150 доповідей у дев’яти секціях, ексклюзивні майстер-класи провідних вчених країн СНД для студентів-гуманітаріїв ОНУ імені І. І. Мечникова. Своїми знаннями з молодим поколінням поділяться Іван Зязюн (академік АПНУ), Євгенія Бондаревська (академік РАО), Андрій Хуторський (член-кореспондент РАВ).
  Проведення міжнародного форуму в стінах університету присвячене 145-річчю ОНУ імені І. І. Мечникова, 50-річчю заснування РГФ та кафедри педагогіки університету, а також 20-річчю утворення ПМР.
  Вперше конгрес «Слов’янський педагогічний собор» був проведений в Придністров’ї в 2002 році. З того часу він проводиться щорічно у провідних вузах Росії, України і Придністров’я.

Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова

Версія для друку