семейный психолог одесса

Новини

03-06-2017

Достояние Одессы не должно быть утрачено.

 Котлован, риття якого розпочато невстановленими особами 2 червня на схилах під Ботанічним садом ОНУ ім. Мечникова, загрожує безпеці курортної зони Одеси та збереження парку-пам'ятника садово-паркового мистецтва, Ботанічного саду університету.
2 червня 2017 року, о 17 годині, схили узбережжя за адресою Французький бульвар, 87, стали об'єктом виробництва земляних робіт.
 Без пред'явлення документів проведена розмітка території схилу вздовж паркану Ботанічного саду на п'ятдесят метрів.
 Протягом п'яти годин будівельна техніка - екскаватор і КАМАЗи - виробляли виїмку ґрунту і транспортування його за межі території схилів. Виїмка грунту схилів здійснена з плошади 5 Х 7 метрів.
 Співробітники Ботанічного саду зупинили вирубку виконавцями робіт ясенів та рожевої акації. Дерева на протязі 10 років висаджувалися дендрологами університету, щоб зміцнити зсувную зону.
 У зв'язку з відсутністю документів на проведення земляних робіт поліцейський наряд в 22 години 2 червня зупинив виробництво незаконних робіт, до з'ясування обставин.
 Практика інженерно - геологічних досліджень свідчить: виконання робіт, пов'язаних зі зміною балансу мас порід на схилі, веде до зсувнихявищ. Підрізування верхньоі частини схилу призводить до активізації деформаційних процесів в грунтах.
 Наслідки подібних  робіт спостерігалися в 2017 році в Аркадії. Тоді, в результаті підрізування схилу, стався зсув, який обрушив частину дороги.
 Земляні роботи, які виробляють невстановлені особи безпосередньо під територією Ботанічного саду Одеського національного університету ім.Мечникова, носять зсувонебезпечний  характер.
 150 років славетньої історії Ботанічного саду не можуть бути припинені варварським ковшем екскаватора.
 «Надбання городян і Одеського національного університету імені Мечникова, Ботанічний сад, перше дерево в якому було посаджене засновником Одеси, графом Ланжероном, не повинно бути втрачено - підкреслив ректор ОНУ Ігор Коваль - Звертаємо увагу мерії, правоохоронних органів і громадськості міста на неприпустимість проведення робіт під територією Ботанічного саду, що ведуть до руйнівних наслідків».

                                                                        Прес-служба ОНУ ім. Мечникова

Версія для друку