семейный психолог одесса

Новини

15-06-2017

«Студенти сьогодні грають важливу роль в створенні нової європейської реальності», - міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстром

Знаходяться з робочим візитом в Україні глави МЗС Швеції та Литви Маргот Вальстром і Лінас Лінас Антанас Лінкявічюс, міністр закордонних справ України Павло Клімкін, в рамках візиту до Одеси, відвідали Одеський національний університет ім. Мечникова. На зустрічі зі студентами університету дипломати обговорили ряд тем, пов'язаних з реформами в Україні, що реалізується в рамках угоди про асоціацію з Євросоюзом.
  «Я пишаюся тим, що відвідала Україну, Одесу і ваш університет. Я рада, що сьогодні зустрічаюся з VIP-персонами, і мова не лише про високі дипломатів і керівництві університету. Мова про вас, студентів.
 Саме студенти сьогодні грають одну з найважливіших ролей у створенні нової європейської реальності, майбутнього кожної з країн, в тому числі і України », - зазначила міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстром.
 В ході зустрічі ректор ОНУ Ігор Коваль підкреслив, що побудова європейського майбутнього, в якому безвізовий режим є кроком у правильному цивілізованому напрямку, зобов'язує, перш за все, добудувати Європу всередині країни. Міжнародні освітні та наукові обміни, в яких активну участь одеський університет ім. Мечникова - складові цієї стратегії.
 «ОНУ ім. Мечникова є одним з лідерів інтернаціоналізації освіти серед українських вузів. Наш університет підтримує двосторонні договори про співпрацю зі 165 науково-академічними установами 39 країн світу», - зазначив під час історичної презентації ОНУ главам МЗС ректор І. Коваль.

                                                                            Прес-служба ОНУ ім. Мечникова

 

Версія для друку