семейный психолог одесса

Новини

08-09-2010

Про економіку в цілому як сукупність «інститутів» дискутують вчені в Одеському університеті

  Сьогодні на базі кафедри економічної теорії та історії економічної думки Інституту математик,економіки та механіки ОНУ імені І. І. Мечникова розпочала роботу IV науково-практична конференція «Інституційні засади функціонування економіки в умовах трансформації».
  Інституційна теорія розглядає економіку в цілому як сукупність «інститутів» - певних груп зі своїми правилами взаємовідносин, що впливають на економічну поведінку як цих груп, так і окремих індивідів. «Люди створюють формальні і неформальні норми, що структурують відносини між ними. Тим самим створюється так звана «економічна тканина», завдяки якій поліпшується ведення економічної діяльності і економіка в цілому стає більш ефективною», - пояснила старший викладач кафедри економічної теорії та історії економічної думки ОНУ Наталія Крючкова.
  У роботі конференції беруть участь вчені-економісти з провідних українських вишів та інститутів НАН України. Теми виступів та дискусій - різноманітні аспекти інституційних засад економічної структури господарства країни, їх ефективність та пошук шляхів удосконалення.
  Конференція триватиме до 10 вересня.

Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечнікова

Версія для друку