семейный психолог одесса

Новини

21-06-2018

Ділове спілкування переходить у знання

 В Одеському університеті Джейсон Ганс (Jason David Hans), фулбрайтівський стипендіант, професор факультету досліджень сім'ї, головний редактор журналу "Family Science Review", Університету Кентуккі (США) вже у другий раз працював зі студентами, докторантами та викладачами кафедр психології.
 Цей фулбрайтівський термiн розпочався з публічної лекції професора Д.Ганса: «Наукові публікації в США: міфи та реальність» на черговому засіданні секції психології в Одеському Будинку Вчених. Студенти, докторанти разом з викладачами 4 академічної години двічі на місяць стали слухачами курсу на англійській мові "Наукові дослідження", на якому обговорювалися дослідницькі питання та гіпотези, правила огляду літератури та дизайну дослідження, проблеми вибірки дослідження, психологічних вимірювань, рекомендації до використання SPSS для розрахунків статистичних ефектів, кореляції, лінійної та логістичної регресії, аналізу дисперсії. Сертифікат отримають 16 слухачів.
На думку магістра першого року навчання Івана Зяблова, «від занять професора Джейсона Ганса ми отримали величезне задоволення і користь. Це була можливість отримати досвід і уявлення про систему освіти в США».
 Людмила Златова, докторант кафедри диференційної та спеціальної психології ОНУ імені І.І. Мечникова, відмітила: «Мені пощастило - я потрапила на річний англомовний курс з статистичного аналізу до професора університету Кентуккі Джейсона Ганса. Я навіть не уявляла, що статистика може бути одночасно наочною і цікавою».
 Професора Д.Ганс в ОНУ ім. Мечникова провiв зустріч з співробітниками Наукової бібліотеки на тему "Наукові періодичні видання в США: традиції та сучасність" та подарував університету два комплекти методичної літератури з вимогами щодо організації досліджень у психології. 23 – 28 червня 2018 р. на базі відпочинку «Чорноморка» у Третій Всеукраїнській літній школі з психології з міжнародною участю "Національні наукові психологічні школи: історія та сучасність", до 160 річниці з дня народження професора М.М.Ланге.

                                                                  Прес - служба ОНУ ім. І.І. Мечникова

Версія для друку