семейный психолог одесса

Новини

20-06-2018

ОНУ імені Мечникова: в десятцi кращих вузів країни в міжнародних університетських рейтингах.

 ОНУ ім. Мечникова увійшов до Топ-10 найкращих вузів України за зведенимипідсумками міжнародних університетських рейтингів,за підсумками оцінки української частини рейтингів Transparent Ranking, Webometrics, UniRank і The Times Higher Education World University.
  Також Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, представив черговий академічний рейтинг вищих навчальних закладів «Топ-200 Україна 2018», складений за методикою, розроблені й поліпшеною протягом 2006-2018 років. Тут ОНУ у першiй 20-цi.
  «При складанні нинішнього рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку університетів, зазначені Конференцією IREG-9: «Рейтинги та акредитація - дві дороги до однієї мети» і Конференцією міністрів освіти Європейського простору вищої освіти. Однією з головних тенденцій в системах ранжування університетів є знаходження балансу між створенням нових, критичних знань, результатів досліджень і інновацій і практичної трансформацією цих напрацювань в розвиток сучасного суспільства».
 

                                                                  Прес - служба ОНУ ім. І.І. Мечникова

Версія для друку