семейный психолог одесса

Новини

18-06-2018

ОНУ ім.Мечникова: лідируючі позиції в області морських досліджень

  В Одеському національному університеті ім. І. І. Мечникова представили результати досліджень в області морегосподарського комплексу. В ході брифінгу «ОНУ ім.Мечникова: лідируючі позиції в області морських досліджень» було відзначено, що за останні 15 років в рамках міжнародної наукової співпраці науковими співробітниками ОНУ ім. І. І. Мечникова було реалізовано 25 проектів.
  Як розповів ректор університету Ігор Коваль, вуз координує ряд урядових дослідницьких проектів в акваторії Чорного моря. Основними напрямками є моніторинг морського середовища, стан і зміни морської екосистеми, антропогенні та кліматичні зміни природного середовища. На сьогоднішній день університет тісно співпрацює з міжнародними науковими організаціями і бере безпосередню участь у багатьох проектах FP7, які фінансуються Європейським Союзом.
  Завдяки створеному в 2003 році науково-дослідному центру, вчені зробили прорив в дослідженні острова Зміїний. Пріоритетною ж завданням в університеті вважають вивчення екосистеми Чорного моря, яка практично не звідана на глибині понад двісті метрів.
  Фактично в сьогоднішньої геополітичної ситуації Одеса є морським центром України, а ОНУ - її головний центр досліджень і відкриттів.
 

                                                                    Прес-служба ОНУ ім. І.І. Мечникова

Версія для друку