семейный психолог одесса

Новини

04-12-2018

«Італійська їжа в історії та культурі»: Міжнародна наукова конференція в ОНУ

 Центр історії та культури Італії імені Дж. Гарібальді та кафедра археології та етнології України ОНУ ім. Мечникова за підтримки Посольства Італії в Україні та Італійського Інституту Культури у Києві провели першу в Україні міжнародну наукову конференцію «Італійська їжа в історії та культурі». 
Форум поєднав представників наукових, освітянських та просвітницьких установ Одеси, Києва, Харкова та Італії.

 Відбувся захiд з нагоди ІІІ Всесвітнього тижня італійської кухні та року італійської їжі у світі. Спеціальний гость конференції в Одесi - викладач італійської мови Алесандра Борджія. Пані Борджія прибула до ОНУ за спеціальним направленням Міністерства закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії з метою популяризації італійської культури.
  На конференції обговорили широке коло питань з історії італійських страв та напоїв, їх віддзеркалення у архівних джерелах та літературній спадщині, образотворчому та музичному мистецтві. Розглянули регіональні традиції італійської їжі та трапези, особливості технології приготування та споживання окремих продуктів. 
Науковці звернулися також до впливу італійської кухні на сучасну європейську та традиційну українську культуру, на динаміку етнічних ідентичностей. 
Гості конференції мали можливість ознайомитися зі збіркою наукових статей з проблем італійської їжі в історії та культури, куди частково увійшов й науковий доробок учасників конференції.
  В рамках конференції відбулася авторська дегустація «Італійська / Бессарабська: крос-культурний досвід регіональної кухні», яку провів знавець ресторанного бізнесу, дизайнер, колекціонер, Дмитро Сікорський. У ході дегустації учасники конференції мали можливість на власному досвіді переконатися у особливостях втілення ідеї італійської кухні у нашому регіоні та визначити специфічні паралелі між традиційними українськими та італійськими стравами.
  Конференція дала унікальний досвід усвідомлення трансдисциплінарного значення італійської їжі як специфічного культурно-історичного феномену. Учасники обмінялися думками щодо перспектив вивчення етногастрономічної складової культури у контексті популяризації історії та культури Італії та розвитку регіонального туризму на Одещині.

                                                                  Прес-служба ОНУ ім. І.І. Мечникова

Версія для друку