семейный психолог одесса

Новини

13-05-2020

Ректор Iгор КОВАЛЬ: ОНУ – 155!

 Шановні студенти, аспіранти, викладачі, усі співробітники Одеського національного університету імені Мечникова! 155-а річниця від дня заснування Одеського університету– видатна подія в житті міста та України.
 Поява університету, першого на півдні України,здійснила значний вплив на інтелектуальне, культурне,громадське життя не лише Одеси. Фундатори розуміли, що розвиток регіону не можливий без освітиiнауки.
 Андрусов, Зелінський, Ковалевський, Сеченов, Умов, Мечников, Філатов, Гамов – завдяки діяльності цих подвижників, університет піднявся до стандартів світової науки! І відтоді намагається гідно підтримувати ці традиції.
 Університет сьогодні – це 11 факультетів, коледж, майже 10 тисяч студентів, 200 аспірантів, 87 кафедр, 150 професорів і докторів наук, 650 доцентів-кандидатів наук. Це наукова бібліотека, астрономічна обсерваторія, ботанічний сад, інститут фізики, гідробіологічна станція, біотехнологічний центр. Ми маємо розгалужену систему міжнародного спілкування.Але головне надбання університету – його колектив. Професіонали, патріоти ОНУ, порядні люди. Саме з таким колективом ми переборемо усі негаразди. А наш університет, класичний і сучасний, і далі буде йти по хвилях історії.
 Зі святом нас, дорогі  мечниковці!

                                                                            РЕКТОР ОНУ IГОР КОВАЛЬ

Версія для друку