семейный психолог одесса

Новини

13-05-2020

Голова Верховної Ради України: Щиро вітаю із 155-річчям!

  Одеський національний університет вписав багато яскравих сторінок в історію українського національного відродження ХІХ-ХХ століть, надав потужного імпульсу розвитку Одеси як великого наукового і культурного центру. І нині він по праву посідає провідне місце у формуванні вітчизняного освітянського, наукового та культурного простору, є одним із перших у всеукраїнському рейтингу класичних університетів.
  З вашим університетом пов'язані імена таких видатних вчених, як І. Мечников, І. Сєченов, Д. Заболотний, В. Липський, О. Богомолець, О. Ковалевський, М. Зелінський та багато інших. Приємно відзначити, що гордістю закладу є його чудовий ботанічний сад, потужна наукова бібліотека, музеї, науково-дослідні інститути, лабораторії та центри.
  За роки існування університет закінчили понад сто тисяч випускників. Імена найкращих увічнені в географічних назвах, назвах космічних об'єктів, рослин і мінералів, законів, формул і методів досліджень. Майже сорок випускників стали дійсними членами і член-кореспондентами Національної академії наук України.
  І сьогодні тут гідно продовжують вікові освітянські та наукові традиції. Підготовка фахівців здійснюється у 14 галузях за 45 спеціальностями, що охоплюють увесь спектр класичної університетської освіти, а наукові дослідження проводяться практично за всіма напрямами сучасної фундаментальної науки. Вірю, що університет і надалі йтиме магістральним шляхом розвитку, наполегливо впроваджуватиме сучасні наукові досягнення, новітні технології, посідатиме чільне місце у програмах міжнародного співробітництва.
  Зичу колективу успішної роботи на благо нашої держави, досягнень і перемог, високих взлетiв i здобуткiв.
   
                                       Голова Верховної Ради України ДМИТРО РАЗУМКОВ

Версія для друку