семейный психолог одесса

Новини

06-09-2010

У міжнародній Гамовській школі з’явилося нове відділення – космомікрофізика

  «Астрономія і вихід за її межі» – під таким гаслом пройшла ювілейна 10-та щорічна Гамівська школа. У цьому році до традиційних напрямків роботи школи – астрофізики, космології та гравітації, радіоастрономії й астробіології – додалося ще одне відділення, космомікрофізика.
  «Космомікрофізика звертає фундаментальні дослідження до пошуків єдиних підстав гармонії простих елементів і всесвіту», – пояснив голова Одеського астрономічного товариства, доцент кафедри астрономії Михайло Рябов.
  Наприкінці літа (23-28 серпня) випадковий гість бази відпочинку ОНУ в Чорноморці навряд чи б зміг знайти спільну мову з оточуючими. Оселилися там 82 учасника щорічної Гамовської школи з України та країн СНД, які обговорювали останні результати роботи андронного коллайдера, теорії різноманіття елементів у Всесвіті, темну матерію, дифузію космічних променів, зірки-карлики...
  Гамівська школа в цьому році співпала з безліччю «тематичних» ювілеїв: 145 років Одеському університету, 100 років від дня народження засновника наукової школи гравітації і теорії відносності О.З. Петрова, 160 років від дня народження професора А.К. Кононовича (директора астрономічної обсерваторії і завідувач кафедрою астрономії університету в 1881-1911 рр.), 130 років від дня народження його наступника, професора А.Я. Орлова (директора астрономічної обсерваторії і завідувача кафедрою астрономії університету в 1913-1934 рр.).

Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова

Версія для друку