семейный психолог одесса

Новини

16-05-2020

ОНУ ім. МЕЧНИКОВА ПРОВІВ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОН-ЛАЙН

 Дві години прямого ефіру, ректор, проректори, декани 11 факультетів ОНУ ім. Мечникова. Понад 50 питань, надісланих до скрині, заданих в месенджерах і чатах. Сьогодні університет ім. Мечникова провів день відкритих дверей не в своєму знаменитому залі на Французькому бульварі, в корпусі гуманітарних факультетів, а перед моніторами. Карантин скорегував традиційний формат. Комунікація з абітурієнтам та батьками пройшла дистанційно.
  Але університетська атмосфера властива будь-якому Дню відкритих дверей ОНУ Мечникова. В процесі стрима на сторінках приймальної комісії ОНУ ім. Мечникова і ютуб - каналу офіційного сайту ОНУ майбутні студенти змогли познайомитися зі 155-річною історією і 45 спеціальностями одеського університету.
  Ректор Ігор Коваль, приймальна комісія - Майя Миколаєва та Олександр Григор'єв, проректори Вадим Хмарський і Олександр Запорожченко, декани докладно відповіли на всі питання.
  Гарний фінал забезпечив студенти-вокалісти Центру культури університету, з піснею до 155-річчя альма матер "Віват, ОНУ!"
 Дивіться запис зустрічі за посиланням

                                                                   Прес - служба ОНУ ім. І.І. Мечникова

Версія для друку