семейный психолог одесса

Новини

13-09-2010

Ювілейний з’їзд біохіміків стартував в ОНУ

  Десятий з’їзд біохімічного товариства відкрився в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова. Протягом п’яти днів вчені з Білорусії, Германії, Польщі, Росії, України та Франції обговорюватимуть фундаментальні питання та досягнення сучасної світової біохімії, біофізики, біології, біомедицини, біотехнологій, екології. Форум присвячено пам’яті засновника товариства та основоположника нейрохімії академіка Олександра Палладіна.
  «Сьогодні ми є свідками фантастичного прогресу біохімії, – впевнений президент Українського біохімічного товариства академік Сергій Комісаренко. – Завдяки біохімії повним ходом йде наступ на злоякісні захворювання, ми можемо створювати нові види живих організмів, не пов’язані з гілками еволюції, відкривати нові, екологічно чисті джерела енергії».
  Серед завдань Х з’їзду УБТ, за словами проректора ОНУ Володимира Іваниці, активізація підготовки молодих спеціалістів, вдосконалення структури регіональних відділень та центрального апарату Українського біохімічного товариства.
  Українське біохімічне товариство засноване у 1928 році за ініціативою академіка Олександра Палладіна, який став його першим президентом. Сьогодні у складі УБТ – 20 регіональних відділень у всіх великих містах України. З 1999 року УБТ очолює академік Сергій Комісаренко.

Прес-служба ОНУ імені І.І. Мечникова

Версія для друку