семейный психолог одесса

Новини

26-10-2010

Одеський гідробіолог працює над відеоенциклопедією живих істот Чорного моря

  Завідувач гідробіологічної станцією Одеського національного університету імені І.І. Мечникова к.б.н. Олег Ковтун працює над створенням відеоенциклопедії флори і фауни Чорного моря. На сайті можна буде знайти відеоролики про кожен з 2,5 тисяч чорноморських мешканців, знятих у їхньому природному середовищі. Під час створення «відеовизначнику фауни і флори Чорного моря» вчений використовує власні матеріали – сотні годин підводних відеозйомок.
  «Це унікальний проект, – зауважує Олег Ковтун. – Кожен охочий зможе за назвою виду знайти на сайті відео рослини чи тварини у природному середовищі існування».
  Окрім відеоенциклопедії, на сайті буде викладена електронна бібліотека гідробіологічної станції, фотогалерея морських скарбів, зібраних дослідниками підводного світу, новини гідробіологічної станції та ін.
  З 2004 року Олег Ковтун разом з командою співробітників дістав з морського дна більше десятка якорів – основу колекції «музею якоря», в тому числі і кам’яний якір народів Середземномор’я I століття н.е. Також він став першовідкривачем гігантських креветок у підводних печерах Тарханкуту. У 2002-2004 роках Олегом Ковтуном була створена серія науково-популярних фільмів про підводний світ Чорного моря; у 2006 році фільми Олега Ковтуна отримали гриф Міністерства освіти і науки України і стали навчальним посібником для школярів і студентів.

Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова

Версія для друку