семейный психолог одесса

Новини

17-11-2010

Студенти повинні впливати на якість освіти в університеті – думка

  Студенти повинні брати участь у роботі, спрямованій на підвищення якості освіти в університеті, стверджує голова наглядового Комітету з вищої освіти та досліджень Ради Європи Верджіліо Мейра Соарес. Цю думку він висловив на міжнародному семінарі «Сприяння культурі якості освіти у вузах по обидва боки річки Дністер» в Одесі.
  «Активність студентів у міжнародних наукових конкурсах, робота на профільних конференціях і семінарах, участь в антикорупційних заходах допоможе і розвитку якості освіти в окремих університетах, і підвищенню статусу вузів в регіоні», – зазначив високопоставлений чиновник.
  Міжнародний семінар «Сприяння культурі якості освіти у вузах по обидва боки річки Дністер» зібрав в Одесі діячів вищої освіти Молдови та Придністров’я. Організаторами семінару стали профільні комітети Євросоюзу і Ради Європи, з української сторони – Одеський національний університет імені І.І. Мечникова. У трьох секціях форуму обговорювалася роль викладачів, академічного персоналу та студентів у підвищенні якості вищої освіти в університетах Придністровського регіону і Молдови.

Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова

Версія для друку