семейный психолог одесса

Новини

18-11-2010

Команда ОНУ перемогла на студентському чемпіонаті Одеси з настільного тенісу

Команда Одеського національного університету імені І.І. Мечникова виграла першість вузів Одеси з настільного тенісу. Спортсмени ОНУ обійшли 18 інших команд та отримали п’ять золотих, дві срібних та одну бронзову медаль.
  Дійсно «золотою ракеткою» команди ОНУ стала майстер спорту Ганна Фарладанская: студентка філфаку перемогла в особистій першості, ще одне «золото» вона заробила у змішаних парах – з Олексієм Дегтярьовим, і «срібло» – у парі з Христиною Гришиловою (ГГФ). На вищий ступінь п’єдесталу пошани піднялися і переможці в парному розряді серед чоловіків – Олексій Дегтярьов (фізфак) і Вадим Абрамович (хімфак). Вадим Абрамович здобув для команди бронзу в одиночному розряді.
  «Специфіка спортивної команди університету в тому, що кожні п’ять років відбувається зміна гравців, – зазначив тренер тенісистів Віктор Пилипчук – Цього року команда ОНУ імені І. І. Мечникова грала в новому складі, тим не менш, ми стали чемпіонами вдванадцяте». Відрив від найближчих переслідувачів з «політеху» склав майже 70 очок. Третє місце залишилося за командою медичного університету.
  Щорічний чемпіонат Одеси серед вищих навчальних закладів з настільного тенісу проходить в рамках спартакіади вузів. ОНУ імені І. І. Мечникова утримує пальму першості з настільного тенісу серед вузів Одеси з 2000 року.