семейный психолог одесса

Новини

11-12-2010

Студенти-філологи Одеського університету створили фільм про прикладну лінгвістику

  Студенти IV курсу філологічного факультету ОНУ імені І. І. Мечникова зняли й виклали в мережу 16-хвилинний фільм «Прикладна лінгвістика. Відкрий себе». Герої фільму – 12 випускників і завідувачка кафедрою прикладної лінгвістики університету д.ф.н. Наталя Бардіна розповідають про свою alma mater, про те, що таке прикладна лінгвістика і як вона може допомогти в житті.
  Для створення стрічки знадобилося два тижні, розповіла автор ідеї та оператор Юлія Огиренко, студентка IV курсу. Крім Юлії, над проектом працювали Микола Чабан (монтаж), Анатолій Зміївський (фото). Свою руку до режисури фільму доклала і професор Бардіна.
  Фільм «Прикладна лінгвістика. Відкрий себе», присвячений десятиріччю кафедри прикладної лінгвістики філологічного факультету ОНУ імені І. І. Мечникова, вперше був продемонстрований 1 грудня – на святкуванні ювілею кафедри.
  Творці фільму обіцяють, що незабаром він з’явиться на Youtube, а поки стрічку можна подивитися «В контакті» і на сайті прес-служби ОНУ.
Створена в 2000 році кафедра прикладної лінгвістики Одеського університету готує рідкісних фахівців: студентів навчають психології, технологіям мовного впливу, створення іміджу, методиками лінгвістичної діагностики, криміналістичної та судової експертизи та ін.

Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова

Версія для друку