семейный психолог одесса

Новини

22-12-2010

У цеху «майстрів» Одеського університету поповнення: ще п’ятеро отримали звання «майстра спорту»

  Звання «майстер спорту» присвоєно п’ятьом студентам і випускникам ОНУ імені І. І. Мечникова (ІМЕМ, факультети РГФ, історичний та хімічний). На підсумковому засіданні Вченої ради університету ректор ОНУ професор Ігор Коваль привітав спортсменів і передав їм сертифікати «майстрів» Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України. Підтвердження найвищого спортивного рівня отримали Аліса Ягодка та Олена Чистякова (баскетбол), Дар’я Завялова (бадмінтон), Віталій Чебан (рукопашний бій) та Ірина Ляху (кульова стрільба).
  Баскетболістка Олена Чистякова не ставила за мету здобуття звання майстра спорту. «Сказати, що прагнула – не можу, тому що ніколи не ставлю перед собою мети завоювання нагород і медалей – стверджує Олена. – А ось ті якості, які я здобуваю і виховую в собі на шляху до них, – це для мене нагорода».
  За alma mater-зараз виступає близько 100 майстрів спорту. На турнірах серед вузів України та міжнародних змаганнях команди ОНУ імені І. І. Мечникова представлені у 28 видах спорту. Традиційно сильні спортсмени університету в боксі (тренер А. З. Мустафаєв), настільному тенісі (тренер О. В. Адєєва), художньої гімнастики (тренер О. М. Казанова), карате (тренер А. Г. Коханець) та ін.

Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова

Версія для друку