семейный психолог одесса

Новини

05-03-2011

Студентська конференція – силами студентів

  Студенти кафедри соціології Інституту соціальних наук ОНУ імені І. І. Мечникова самостійно організували та провели 4-5 березня міжнародну конференцію «Соціальні зміни і культурна ідентичність». Зацікавлені темою форуму, до Одеси з'їхалися студенти-соціологи із Запоріжжя, Києва, Львова, Москви, Тирасполя та Харкова. За два дні було обговорено безліч  тем - від спорту до суїциду, від релігії до онлайн-ігор, від становлення сексуальних норм до сучасних мас-медіа.
   «Мета конференції, в першу чергу, - познайомитися і подружитися зі студентами з інших міст, щоб встановити практику щорічних студентських конференцій », - повідомила співорганізатор конференції, студентка IV курсу ІСН Вікторія Мазурик.
   Конференція присвячена пам'яті відомого філософа-соціолога, професора Ірини Марківни Попової. Соціолог, викладач ОНУ імені І. І. Мечникова, вона зазначила, що в цьому році 80-й день народження.
За підсумками конференції «Соціальні зміни і культурна ідентичність» буде видано збірник тез за матеріалами наукових доповідей студентів.

Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова

Версія для друку