семейный психолог одесса

Новини

26-04-2011

«Радість» для спортивних студентів

  Новий спортивно-оздоровчий комплекс «Радість» відкрив двері для перших відвідувачів у гуртожитку № 5 ОНУ імені І. І. Мечникова. Створення залу – ініціатива студентів, підтримана керівництвом студмістечка та адміністрацією університету.
«Заняття спортом, фізкультурою – елементи загальнолюдської культури студентів, – зазначив на відкритті ректор ОНУ професор Ігор Коваль. – Відкриття комплексу – крок до вдосконалення матеріально-технічної бази університету». За словами ректора, в перспективі – створення сучасного спортивного центру з багатопрофільним залом і басейном.

  За сприяння університету, студенти гуртожитку провели ремонт приміщення, виготовили багатопрофільні тренажери. Студентський профком презентував новому спорткомплексу сучасний велотренажер. Спортивно-оздоровчий комплекс «Радість» може одночасно приймати групи до 20 осіб. Графік роботи дозволить студентам займатися фізкультурою у вільний від занять час.
  «У гуртожитку № 5 живуть більше 500 студентів геолого-географічного факультету та Інституту математики, економіки і механіки – найспортивніших підрозділів університету, – зазначив директор студмістечка Володимир Агаєв.
  Першими спортивний інвентар нового комплексу випробували студенти і випускники університету Павло Артемчук та Сергій Гетманець (переможці чемпіонатів вузів Одеської області з боксу), Анатолій Волошин (майстер спорту міжнародного класу з дзюдо), важкоатлети Ярослав Мудрий, Роман Молчанов, Юліан Мінов і чемпіон Іраку з бодібілдингу аспірант ОНУ Алі Насер.
  Спортсмени ОНУ – володарі золотих і срібних медалей міжнародних чемпіонатів і олімпіад: за alma mater-виступають більше 100 майстрів спорту. На турнірах серед вузів України та міжнародних змаганнях команди ОНУ імені І.І. Мечникова представлені у 28 видах спорту.

Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова

Версія для друку