семейный психолог одесса

Новини

06-05-2011

Дослідники університету розвідають «третій шлях людства»

  Міжнародний конгрес «Гармонійний розвиток систем – третій шлях людства» пройде в ОНУ імені І. І. Мечникова 21-28 вересня.
  «Мета зустрічі – розширення галузі впровадження знань, заснованих на вивченні математики гармонії», – повідомила член президії конгресу, доцент ІМЕМ ОНУ Тетяна Єгорова-Гудкова. Доповідачі у 21 секції конгресу дискутуватимуть щодо питань сенсу еволюції, розвитку складних систем, стратегії гармонізації економіки та людської особистості. До участі запрошені провідні бізнесмени та вчені-математики, економісти, біологи, філософи.
  Математика гармонії – це сфера досліджень, спрямованих на пошуки математичних співвідношень для опису та моделювання гармонії світобудови у всіх її проявах, від структури банків і генетичного коду до музики, космосу і філософії.
  Сьогодні Одеський університет – єдиний вуз України, де читаються курси з математики гармонії. Студенти IV курсу спеціальності «менеджмент організацій» слухають курси «Гармонійний менеджмент», «Системний синтез» «Математика гармонії». П’ятикурсники – курс основ еконофізікі. Розробник курсів – доктор технічних наук, професор Олексій Стахов, засновник віртуального музею гармонії та золотого перетину.

Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова

Версія для друку