семейный психолог одесса

Новини

24-05-2011

«Апокаліпсис» прийшов і переміг

  Команда інституту математики, економіки та механіки «Апокаліпсис» (капітан – Михайло Казимирський) стала абсолютним членом ОНУ імені І. І. Мечникова по «Що? Де? Коли?». За звання головних ерудитів і медалі боролися 17 команд, котрі представляли 10 факультетів та інститутів Одеського університету.
  «Основа успіху ерудита – в кмітливості, логіці та нестандартному мисленні» - відзначає організатор, к.ф.н., викладач кафедри журналістики, Олег Пархітько.
  Гра розпочалася зі слів «Пакет народжувався в муках…». Як з’ясувалося пізніше, це був не вияв жалості до автора питань, а натяк на «Народження Венери» – картини, назву котрої гравці мали вгадати у першому запитанні.
  Для перемоги учасники повинні були виявити обізнаність у багатьох галузях знань: від судноводіння та комп’ютерних ігор до літераторства й живопису.
  Команда механіко-математичного факультету «Апокаліпсис» дала правильні відповіді на 20 з 24 питань.
  Друге місце з відставанням у 2 очка посіла команда РГФ (капітан – Оксана Яковенко). Третє місце дісталося команді «Перпетум мобіле – найсильніші» (капітан – Анастасія Якових), п’ятиразовому чемпіону кафедри журналістики.
  Добре зарекомендували себе і «Кадри в кедрах» (капітан – Георгій Рябой) – команда прес-служби університету: молоді ерудити працюють пліч-о-пліч уже багато років, але грають разом лише місяць, і на чемпіонаті вони змогли ввійти в чільну п’ятірку.
  У «Що? Де? Коли?» та «Брейн-ринг» в ОНУ грають вже майже два десятка років. Організатори нинішніх ігор сподіваються, що загально університетський чемпіонат ерудитів стане доброю традицією.

Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова

Версія для друку