семейный психолог одесса

Новини

30-05-2011

Якорі демократії в Чорноморському регіоні

  Збірник «Якорі демократії: Чорне море», виданий Віденським інститутом парламентаризму і демократії, був представлений в Одеському університеті. Видання висвітлює проблеми та перспективи політичних та економічних процесів країн Чорноморського регіону. Серед статей вітчизняних та закордонних вчених – дослідження доцента кафедри міжнародних відносин ОНУ імені І.І. Мечникова політолога Сергія Глібова про стан громадянського суспільства і влади АР Крим.
  «Всі думки, представлені у виданні, обертаються навколо якорів демократії – громадянського суспільства, парламентаризму та ефективного державного управління, – зазначила упорядник і редактор збірника професор Мелані Саллі. – Одним із загальних висновків авторів збірки стало те, що Чорноморський регіон повинен зіграти роль «моста» у відносинах між Сходом і Заходом».
  У виданні розглядається демократичний досвід і стратегія розвитку країн колишнього соцтабору: Росії, Україні, Болгарії, Румунії, Грузії. Своє бачення проблеми висловили провідні вчені-економісти, політологи, дипломати цих країн.
  Випуск збірника приурочений до проведення в Одесі міжнародної конференції з питань якісного адміністрування в Чорноморському регіоні. Мови книги – англійська та французька.
  Ознайомитись з виданням можна буде в Науковій бібліотеці Одеського університету.

Прес-служба ОНУ імені І. І. Мечникова

Версія для друку